اخباراخبار جهان

پذیرش DeFi در زنجیره هوشمند Binance به اوج های جدیدی می رسد

پروتکل های مالی غیرمتمرکز در زنجیره هوشمند Binance شاهد افزایش قیمت توکن و ارزش کلی خود بودند که پس از ارتقا پروتکل ها و ادغام های بین زنجیره ای ، به بالاترین حد افزایش یافت.

پذیرش DeFi در زنجیره هوشمند Binance به اوج های جدیدی می رسد.

مالیات غیرمتمرکز (DeFi) طی چند ماه گذشته پس از اینکه یکی از داغترین بخشهای ابتدای سال 2021 بود ، کاملاً شایسته از کانون توجهات فاصله گرفت ،، اما رشد اخیر در چندین سیستم عامل برتر ممکن است به اجرای DeFi دیگری در آینده نزدیک اشاره داشته باشد.

در حالی که پروژه هایی که در شبکه Ethereum (ETH) فعالیت می کنند همچنان با نوسانات شدید در هزینه های گاز و زمان معاملات سرو کار دارند ، چندین موردی که با زنجیره هوشمند Binance (BSC) کار می کنند در هفته گذشته افزایش فعالیت پروتکل و ارزش رمزگذاری را مشاهده کرده اند.

آنالیز

نمودار 4 ساعته XVS / USDT در مقابل CAKE / USDT در مقابل LINA / USDT. منبع: TradingView

سه پروژه در BSC که در پروتکل های DeFi خود افزایش حجم معاملات ، قیمت و فعالیت را مشاهده کرده اند عبارتند از Venus (XVS) ، PancakeSwap (CAKE) و Linear Finance (LINA).

XVS/USDT

پروتکل ونوس یک بازار پول الگوریتمی و پروتکل پایدار کوین مصنوعی است که یک راه حل وام برای DeFi در BSC ارائه می دهد.

صعود اخیر برای این پروژه در حالی افزایش یافت که مشخص شد پیشنهادی برای افزودن Dogecoin (DOGE) به بازار پول ونوس ارائه شده است.

بدنبال افزایش قیمت و بازپرداخت اولیه ، در 29 آوریل و بدنبال اعلام نشانه های پاداش Venus Reward Token (VRT) و نشانه های غیر قابل نفوذ Venus (NFT) حرکت صعودی و فعالیت قیمتی برای این پروژه شاهد جهشی دیگر بود.

طرح توزیع Airdrop Venus Reward Token (VRT) و جزئیات VENUS NFT برای دارندگان XVS $ (و $ vXVS) اکنون در دسترس هستند.
تمام جزئیات را در زیر بخوانید:
https: //t.co/kwlVTrwJ47
– Venus (VenusProtocol) 28 آوریل 2021

با اعلام airdrops همراه با لیست XVS در صرافی Crypto.com به افزایش 70 درصدی قیمت ونوس از پایین ترین سطح 72 دلار در 29 آوریل و در تاریخ 30 آوریل با بالاترین قیمت 124 دلار کمک کرد.

نمودار

نمودار 4 ساعته XVS / USDT. منبع: TradingView

در زمان نوشتن این مقاله ، ارزش کل قفل شده (TVL) در ونوس نزدیک به 10 میلیارد دلار است.

CAKE/USDT

PancakeSwap یک سازنده بازار خودکار (AMM) مستقر در BSC است که مشابه Uniswap (UNI) است و به کاربران امکان می دهد نشانه ها را مبادله کنند و بخشی از هزینه ها را از طریق yield farming تولید کنند.

داده های TradingView نشان می دهد که قیمت CAKE طی هفته گذشته 102٪ افزایش یافته است و از پایین ترین سطح 21.90 دلار در 23 آوریل به یک رکورد جدید در 44.28 دلار در 30 آوریل رسیده است زیرا دارندگان توکن با هزینه کم و پروتکل عملکرد بالا درگیر می شوند.

نمودار شمعی

نمودار 4 ساعته CAKE / USDT. منبع: TradingView

در پی راه اندازی مزارع V2 در 23 آوریل و تکمیل موفقیت آمیز مهاجرت رمزها در 24 آوریل ، اقدامات قیمت برای CAKE طی هفته گذشته افزایش مداوم داشته است.

از زمان مهاجرت و راه اندازی استخرهای نقدینگی جدید ،TVL در PancakeSwap با افزایش 9.873 میلیارد دلار پروتکل را به عنوان پروتکل DeFi در رتبه دوم TVL قرار داده است.

نمودار

ارزش کل قفل شده در PancakeSwap  منبع: Defistation

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro ، مدتی است شرایط بازار CAKE مطلوب بوده است.

امتیاز VORTECS، ، منحصر به Cointelegraph ،یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، حرکات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

trade

VORTECS ™ امتیاز (سبز) در مقابل قیمت کیک. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، امتیاز VORTECS for برای CAKE در 24 آوریل شروع به افزایش کرد و در حدود 14 ساعت قبل از افزایش 62 درصدی قیمت در پنج روز آینده ، به بالاترین امتیاز 7 رسید.

LINA/USDT

Linear Finance (LINA) یک پروتکل دارایی دلتا غیر متمرکز است که ایجاد نشانه های دارایی مصنوعی را برای نشان دادن دارایی های سنتی امکان پذیر می کند مانند کالاها ، فارکس ، شاخص های بازار و سایر بخشهای موضوعی که می توانند در صرافی Linear معامله شوند.

داده های TradingView نشان می دهد که قیمت LINA طی هفته گذشته 70٪ صعود کرده است و از پایین ترین سطح 0.069 دلار در 23 آوریل به بالاترین سطح 0.1164 دلار در 30 آوریل با 196 میلیون دلار در حجم معاملات 24 ساعته رسیده است.

نمودار 1

نمودار 4 ساعته LINA / USDT. منبع: TradingView

حرکت اخیر این پروژه پیش از 27 آوریل شروع به ساخت هر جلسه ای را با شبکه Moonbeam بخواهید کرد؛ که به لطف قراردادهای هوشمند سازگار با Ethereum در یک parachain Polkadot ، خود را “ساده ترین سطح دسترسی به Polkadot” مینامد.

قابلیت همکاری بین زنجیره ای یکی از موضوعات اصلی بازار گاو نر 2021 بوده است ،بنابراین احتمال اینکه بتوانیم LINA را در شبکه Polkadot و همچنین BSC و شبکه Ethereum اداره کنیم ، باعث ایجاد دور جدیدی از علاقه به این پروتکل شده است.

در حالی که مجموعه سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات شرکت کننده در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده همچنان در حال رشد است ، پروتکل های DeFi در BSC از موقعیت خوبی برخوردار هستند تا به لطف کارمزد کم و فرصت های بازده بالا ، شاهد دستاوردهای قابل توجهی باشند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx