اخباراخبار جهان

علت تعدیل نیرو تسلا از زبان ایلان ماسک

ایلان ماسک به عنوان مدیر عامل گروه خودرو سازی تسلا در جدید ترین عناوین خود در مورد تعدیل نیرو تسلا توضیح داد. او به کاهش 10 درصدی از کارکنان و حقوق بگیران این مجموعه اشاره کرد. که در 3 ماه اخیر برای این مجموعه رقم خورد. و هم اکنون روند استخدام در این مجموعه متوقف شده است. این در حالی است که گروه خودرو سازی تسلا همین چند وقت اخیر در خصوص نیاز شرکت به کاهش روند استخدام و تعدیل نیرو تسلا در سراسر جهان پی برد.

ایلان ماسک در در مجمع افتصادی اخیر که به میزبانی قطر برگذار شده بود. درباره تسلا سخنرانی کرد و گفت کاهش 10 درصدی کارکنان تسلا مربوط به کارگران و حقوق بگیران این مجموعه است. به صورت میانگین یعنی کاهش  3.5 درصدی از کل تعداد کارکنان.

در ادامه ایلان ماسک در خصوص رکود بازار نظرات خود را که همگی بر نگرانی وی از این رکود دلالت میکرد را عنوان کرد. چشم انداز ایلان ماسک شبیه به یک بازخوری به عقیده مدیران اجرایی، نظیر جیمی دیمون. در سمت مدیرت عامل مجموعه جی پی مورگان (NYSE:JPM) و جان والدرون، به عنوان رئیس گلدمن ساکس (NYSE:GS) بود.

رکود اقتصادی ایالت متحده آمریکا

در ادامه جو بایدن نیز به عنوان رئیس جمهور وقت آمریکا در روز گذشته در خصوص رکود اقتصادی آمریکا نظرات خود را بیان کرد. او در اظهار نظر اخیر خود بر اجتناب ناپذیری این موقعیت در اقتصاد و گریبان گیر بودن اقتصاد با رکود اشاره داشت. و فی الحال موقعیت را به نوعی بزرگ ترین اقتصاد جهان به سبب مقابله با افزایش قیمت بنزین و تورم که به بالاترین حد خود در 40 سال اخیر است، توصیف کرد. و اکنون آمریکا را به عنوان یک مبارز در این میدان معرفی کرد.

علاوه بر آن  لارنس سامرز(Lawrence Summers)، به عنوان وزیر خزانه داری اسبق ایالت متحده آمریکا  در روز یکشنبه هفته جاری در پی مصاحبه خود با  به ان بی سی نیوز عناوینی مبنی بر رکود اقتصادی دراین برهه زمانی را مطرح کرد.

منبع:investing

مطالب بیشتر:


دشواری استخراج بیت کوین برای چهارمین بار متوالی کاهش می یابد.
پشتیبانی بسیار خوب ایلان ماسک از رمزنگاری پس از فروپاشی گسترده بازار
روند استخدام صرافی کوین بیس Coinbase کند تر میشود
چرا حجم تراکنش های دوج کوین تا 90% افت کرده است؟
زمزمه های پذیرش ارز های دیجیتال از زبان تسلا

نوشته های مشابه

5 2 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx