اخبارمنتخب سردبیر

آینده کریپتوکارنسی را چطور می بینید؟دورسی،ماسک و کتی وود توضیح میدهند:

روز گذشته در تاریخ 24 ماه می سال میلادی کنونی در پی مصاحبه اخیر با چند تن از اینفلوئنسر های مطرح حوره مالی کریپتوکارنسی از آنها در خصوص آینده ارز های دیجیتال سوال شد.

ایلان ماسک و کتی وود و جک دورسی سه تن از افردای بودند که قرار بود به این سوال پاسخ دهند. با این که این 3 اینفلوئنسر مالی هر یک پاسخ هایی را از نگاه های گوناگون عنوان کردند.

اما هر سه آنها در یک بخش با هم وجه اشتراک داشتد. آنان دارایی های دیجیتال دسته نوینی از ارزش میدانند. که در آینده میتوانند تسهیل کننده و در کل کمک کننده برای مردم در آینده خواندند. و معتقد بودند این دارایی ها ابزار هایی برای مردم عادی هستند که به واسطه آنها میتواند زندگی خود  را قوت بخشند.

ایلان ماسک:


مدیر عامل تسلا و حامی دارایی دوج کوین نظر خود را این گونه بیان کرد. که کریپتوکارنسی در واقع همان راه حلی است که دست دولت را بر پول مردم کوتاه میکند.

ایلان ماسک به یک اشتباه از سمت کاربران اشاره کرد و گفت نمیدانم مردم چرا در برابر شرکت های بزرگ موضع گیری میکنند. و احساس خوبی نسبت به آنخها ندارند. در حالی که دولت نیز خود یک شرکت بزرگ است.

اشتباه مردم این است که از شرکت های بزرگ میترسند و به دولت اطمینان دارند. در حالی که دولت نیز خود یک شرکت است! که به همان نسبت قابل اطمینان نیست. اگر مردم از شرکت های بزرگ متنفر اند پس باید از دولت هم متنفر باشند. و به همان میزان به این نهاد وابسته بی اعتماد باشند.

کتی وود


کتی وود به عنوان رئیس صندوق پوشش ریسک Ark Invest، در این خصوص گفت که کریپتوکارنسی بستر های مناسبی برای تجارت جهانی اند. و باید تلاش کنیم تا شرکت ها و استارتاپ های این حوزه جان بگیرند تا بتواند فرصت های ایده آلی را برای کاربران ایجاد کنند تا بتوان از این دسته جدید کسب در آمد های گوناگون را شاهد باشیم. این دارایی ها میتواند راه حلی برای تورم باشند.

کتی وود در ادامه افزود که تورم موضوع جدی تمامی جهان است.و باید توجه کنیم که هم اکنون بسیاری از بازارهای نو ظهور درگیر تورم هستند. د رحالی که دارایی های دیجیتال و ثبات آنها میتواند بهترین راه حل برای نجات از تورم باشد.

کتی وود تلاش کرد تا چشم انداز خود را در خصوص خانواده مالی کریپتوکارنسی و ارز های دیجیتال این گونه بیان کند، او گفت که امیدوار است این دارایی ها با دست همکاری یا فناوری هوش مصنوعی بتواند تاثیر فزاینده ای بر شبکه های ارز های دیجیتال ایجاد کند. من تصور میکنم ارز های دیجیتال جهان را متحول خواهند کرد.

جک دورسی


جک دورسی نیز که هم اکنون به عنوان یکی از توسعه دهندگان متمرکز بر روی دارایی های دیجیتال است. خود را در خانواده کریپتوکارنسی به عنوان یک توسعه دهنده معرفی کرد. و افزود که ارزهای دیجیتال راه حل های برای تسلط بر پول و حذف فساد مالی است. وی در صحبت های خود به فساد مالی نظام متمرکز اشاره کرد و سیاست پولی کنونی را فاسد و مخرب خواند.

او دارایی های دیجیتال و خانوده نوین کریپتوکارنسی را حوزه ای خواند که قدرت را از نهاد های وابسته میگیرد و به مردم تقدیم میکند. او دارایی های دیجیتال را مسیری برای صلح جهان خواند.

منبع:utoday

مطالب بیشتر:


جک دورسی در کنفرانس مایکرواستراتژی از بیت کوین دفاع میکند
سهام توییتر با ارزش 44 میلیارد دلار به ایلان ماسک واگذار شد
استخراج بیت کوین و زمزمه های تبدیل روند استخراج به حالت غیر متمرکز
ایلان ماسک تمایلی به به پیوستن به هیئت مدیره توییتر ندارد

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx