اخباراخبار جهان

چانگ پنگ ژائو از برنامه های جدید خود برای بایننس میگوید

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)،به عنوان مدیر عامل Binance، که خود یکی از بزرگترین صرافی های خدمات رسال ارز های دیجیتال در جهان است. و کاربران زیادی را از نظر حجم معاملات روزانه مخاطب خود قرار داده است. در جدید ترین عناوین از  برنامه های جدید برای ورود مجدد به بازار کره جنوبی خبر داد.

ژائو، به عنوان توسعه دهنده صرافی بایننس که با نام اختصاری  CZ شناخته می‌شود، در تاریخ شانزدهم ژوئن (26 خرداد) با Maeil Economic Daily در سایت VivaTech در فرانسه مذاکره کرد. تا بتواند برنامه های جدید خود را به طور مجدد در کره پیاده سازی کند.

مدیر عامل این مجموعه در این مذاکرات اعلام کرد. که اکنون در این زمان و موقعیت از بازار مالی دیجیتال زمان مناسبی برای جذب نیرو است. تا بتوان دیگر پتانسل های این بستر مالی را رشد داد.

او افزود که الان ارز های دیجیتال در خزان است.چون دوره ای از معاملات ثابت و کاهش قیمت ها در سراسر بازار سایه افکنده است. با این تفاسیر اکنون بهترین فرصت برای توسعه پلتفرم ها خواهد بود.

CZ برنامه‌های خود برای ورود مجدد به بازار کره را روشن کرد و افزود:

از زمانی که وب3 متولد شود. احتمالا به سرعت به بستری محبوب برای کاربران تبدیل خواهد شد. ما در نظر داریم که در این فناوری نیز در کنار مخاطبان خود باشیم.

مدیرعامل مصاحبه را با ابراز خوش بینی خود برای فناوری های وب3.0 مانند بلاکچین، NFT و متاورس به پایان رساند.

اودر پایان گفت:

حباب می ترکد، اما در نهایت فناوری باقی می ماند. درست مانند اینترنت، طی 10 تا 15 سال آینده، NFT ها و بلاکچین ها به طور کامل وارد زندگی ما خواهند شد و شاید ما اصلا از خود این اصطلاح استفاده نخواهیم کرد

چانگ پنگ ژائو به عنوان یکی از مدیران موفق در حوزه مالی دیجیتال همواره در تلاش است. که صرافی بایننس را در مقایسه با سایر رقبای خود در مقام بالا از نظر حجم خدمات رسانی حفظ کند. هم اکنون نیز او تلاش میکند از هر فرصتی برای توسعه استفاده کند. تا مخاطبان سطح رضایت بالا از خدمات این مجموعه را تجربه کنند.

منبع: coinquora

مطالب بیشتر:


بلومبرگ از ثروتمند ترین فرد در حوزه مالی ارزدیجیتال میگوید./چانگ پنگ ژائو
بایننس میتوانست از آب گل آلود ماهی بگیرد/پیشنهاد سوء استفاده از سقوط لونا
برای تلفیق ارز های دیجیتال با پول سنتی، وجود واسطه های متمرکز الزامی است
مدیر عامل بایننس از حملات فیشینگ خبر میدهد/کاربران مراقب باشید!
یک سکه واحد برای پذیرش یا انتشار سکه جدید؟/توضیح مدیر عامل بایننس

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx