اخباراخبار جهان

اوکراین توانست NFT اهدایی کریپتوپانک را در رقم 100 هزار دلار به فروش برساند

اوکراین به تازگی در جدید ترین عناوین خود اشاره کرد. که توکن غیر مثلی خود را که کریپتوپانک شماره 5364 نام داشت. در جریان جنگ فی ما بیت این کشور و روسیه از طرف یکی از کمپین های جمع آوری کمک به اوکراین تعلق گرفته بود. به فروش رسانید.

و پس از فروش این توکن غیر مثلی توسط الکس بورنیاکوف (Alex Bornyakov)، در سمت معاون وزیر تحول دیجیتال کشور، روز دوشنبه با به اشتراک گذاشتن توییتی در این خصوص خبر داد. و مخاطبان را از فروش این توکن غیر مثلی آگاه کرد.

NFT به یک خریدار ناشناس در نرح 90 اتریوم به فروش رسید.  که در تاریخ انتشار این مطلب چیزی به اندازه حدودی 100000 دلار ارزش دارد. قیمت توکن غیر مثلی کریپتوپانک در زمانی که برای نخستین بار در والت دیجیتال اتریوم منتقل شود. در زمانی که هنوز پلتفرم اتریوم افت ارزش مجدد را تجربه نکرده بود این دارایی نرخی معادل 260000 دلار ارزش را در اختیار داشت.

در نهایت:

از زمانی که میان اوکراین و روسیه جنگ آغاز شد. کمک های مالی فراوانی به اوکراین شد. که غالبا در فرمت ارز های دیجیتال به این کشور تقدیم شد. در فوریه سال میلادی جاری برابر با بهمن ماه سال 1400 چیزی به اندازه 135 میلیون دلار ارزش از سمت کمپین های جمع آوری کمک به اوکراین اهدا شد. یکی از این دارایی ها یک توکن غیر مثلی با نماد پرچم اوکراین در نرخ  6.75 میلیون دلار بود که اکنون به فروش رسید.

هم اکنون نیز توکن غیر مثلی کریپتوپانک در جریان خبر های اخیر که در فضای مجازی منتشر شد رشد ارزش را تجربه کرد. علاوه بر آن خبر هایی مبنی بر استخدام یک برند جدید توسط آزمایشگاه های یوگا بر تغییر نرخ این دارایی موثر بود و باعث پیشرفت مالی این NFT شد.

کریپتوپانک یکی از دارایی های هنری غیر مثلی است. که از زمانی که پا به عرصه معاملاتی گذاشت. سر و صدای زیادی به پا کرد و علاقه مندان زیادی را جذب پلتفرم خود کرد. هم اکنون نیز با خبر ساز شدن مجدد این دارایی رشد مالی را در کارنامه عملکرد خود ثبت کرد.

منبع: coindesk

مطالب بیشتر :


موجودی بیت کوین به نسبت 3 سال گذشته در کمترین مقدار خود در صرافی ها است
کریپتوپانک یکی از NFT های خود را به قیمت ۳.۲ میلیون دلار فروخت
چرا بیت کوین سطح ارزش 44000 دلار را تجربه میکند؟/تجزیه و تحلیل
کریپتوپانک 24 میلیون دلار از یکی از NFT های خود به دست آورد

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx