اخبارصرافی

تمام گزارش هایی مبنی بر خرید بیت کوین از سمت بایننس کذب است

چانگ پنگ ژائو در واکنش به شایعات اخیر در خصوص ثبت سفارش بیت کوین از سمت بایننس واکنش نشان داد. مدیر این مجموعه خدمات رسان مالی در جدید ترین عناوین خود به شایعات اخیر در خصوص فعالیت مالی صرافی بایننس اشاره کرد. و به مخاطبان خود توضیح داد که این صرافی هیچ بیت کوینی تاکنون خریداری نکرده است.

در حالی که چند وب سایت فعال خبری در عناوین خود از سرمایه گذاری جدید بایننس بر روی ارز دیجیتال بیت کوین سخن به میان آوردند. و مدعی شدند. که این صرافی خدمات رسان مالی در زمان ریزش بازار بیت کوین یعنی تقریبا برابر با هفته گذشته فعالیت جدید سرمایه گذاری بر روی بیت کوین را آغاز کرد.

نوشته های مشابه

این خبر در زمانی در رسانه های خبری شایع شد. که نرخ بیت کوین به زیر 20 هزار دلار رسید. بر اساس آخرین خبر ها گویا صرافی بایننس در وضعیتی که بیت کوین در نرخ پایین قرار گرفت چیزی به اندازه تقریبی ۱۰۱،۲۶۶ بیت کوین را خریداری کرد. و به والت دیجیتال سرد خود منتقل کرد. جالب است که در عناوین چانگ پنگ ژائو تنها خرید بیت کوین تکذیب شد. و در خصوص انتقال این حجم از دارایی بیت کوین عنواینی مبنی بر تکذیب این مطلب به میان نیامد.

والت دیجیتال سرد

این دسته از کیف پول های نگهدارنده ارز دیجیتال به عنوان یکی از گزینه های محبوب و ایده آل در میان مخاطبان ارز های دیجیتال است. که نهنگ های سرمایه گذار در فضای مالی دیجیتال علاقه شدیدی به  استفاده از این گروه والت ها از خود نشان داده اند. چرا این این والت ها ذخیره دارایی ها را در وضعیت آفلاین انجام میدهد. و به صورت فیزیکی به رایانه ها متصل میشوند. این گروه از والت ها امنیتی بالایی را در برابرا حملات هکری و سایبری دارند.

فضیه بایننس و انتقال بیت کوین ها چیست؟


با توجه به توییت چانگ پنگ ژائو به عنوان مدیر صرافی بایننس گویا انتقال این حجم از بیت کوین به صرافی والت دیجیتال سرد صحت داشته است. مدیر بایننس در عناوین خود گفت دلیل این کار را تمایل بالای کاربرای برای ثبت سفارش خرید بیت کوین دانست.

و گفت که احتمالا سرمایه‌گذاران کریپتو در طول رکود دارایی‌های بیشتری را انباشته می‌کنند، و این ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که بیت کوین در آخر هفته به کمتر از ۲۰ و ۱۹ هزار دلار سقوط دست پیدا کند.

البته باید در نظر داشته باشیم که این کاهش ارزش بیت کوین در خانواده مالی کریپتوکارنسی جنجال جدیدی را در میان سرمایه گذاران خانواده مالی کریپتوکارنسی ایجاد میکند.

و همین موضوع میتواند عده زیادی از سرمایه گذاران این دارایی ها را برای ثبت سفارش های سریع به صرافی ها بکشاند. با این تفاسیر میتوان این اقدام از سمت صرافی بایننس را منطقی دانست.

منبع: thecryptobasic 

مطالب بیشتر:


همه چیز در مورد کیف پول کاغذی/بررسی جزییات و نحوه عملکرد آن
مدیر عامل بایننس: اکنون بهترین زمان برای توسعه پلتفرم و جذب نیرو است
چانگ پنگ ژائو از برنامه های جدید خود برای بایننس میگوید

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx