اخبارکاربرد بلاک چین

شرکت بازی سازی Square Enix بلاک چین را بخشی از طرح درآمدی خود میداند

Square Enix یکی از فعالان حوزه بازی های رایانه های است. که اخیرا در طرح توسعه خود تمایل دارد فعالیت های اخیر خود را بر مبنای بلاک چین انجام دهد.

این گروه تهیه و توسعه ژاپنی با نگاه مالی دقیق به بلاک چین و فناوری های خود در جدید ترین عناوینشان از تصمیمات اخیر در زمینه ورودشان به بلاک چین پرده برداری کردند.

آنان با بیان طرح های خود از پول آفرینی بلاک چین و توسعه های مالی این فناوری. پس از دخیل شدن به سیستم های بازی آنان سخن به میان آوردند. در پی آن گروه Square Enix تلاش کرد تا با اشاره به تخصیص منابع مالی برای توسعه فعالیت های خود از ورود خود به بلاک چین خبر داد. آنان این برنامه را به عنوان استراتژی میان مدت خود خواندند.

در ادامه

در ادامه گروه Square Enix در عناوین خود گفت. که با انتخاب یک دامنه جدید تلاش میکند. تا منایع مالی جدید خود را به صورت مجزا برای توسعه بازی های مبتنی بر بلاک چین اختصاص دهد.

تا با همگام شدن با تکنولوژی به نیاز جامعه و کاربران بازی پسند و بازی دوست پاسخ . و بستری را فراهم آورد تا گیمر ها بتوانند با فعالیت های خود کسب در آمد ایمن را داشته باشند. از این رو گروه Square Enix نام این شاخه جدید از فعالیت های خود را “سرگرمی های بلاک چینی” گذاشتند.

هم اکنون نیز گروه توسعه بازی های رایانه ای Square Enix تلاش میکند. تا حرکات خود را به حالتی ملموس ارائه دهند. تا کاربران بتوانند گام به گام با برنامه ها پیش بروند.

اسکوئر انیکس در نظر دارد. تا با طراحی و توزیع توکن های غیر مثلی خود مکملی برای انجام بازی های بلاک چینی خود ارائه دهد. که به منظور آن میبایست IP های جدیدی را که بهره گرفته از بلاک چین است را در اختیار قرار دهند.

کاربران با استفاده از تهیه این NFT ها میتوانند به پلتفرم بازی متصل شوند. و از بستر فوق بهره لازم و کافی را ببرند.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


Square دیگر از تخصیص بیت کوین خود بازدید نمی کند ، اما همچنان به دارایی علاقه مند است.
وودوو بر روی توسعه بازی های بلاک چینی 200 میلیون دلار سرمایه گذاری میکند
اختلال در استخراج ارز دیجیتال برای چینی ها
امنیت بلاک چین | بلاک چین و امنیتی که به همراه می آورد
یک سکه واحد برای پذیرش یا انتشار سکه جدید؟/توضیح مدیر عامل بایننس
رد پای ارز های دیجیتال در قوانین ایالت متحده

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx