اخباراخبار قانون گذاری

ناظر مالی سویس: سرمایه گذاران ارز های دیجیتال به حمایت و محافظت نیاز دارند

سرتیتر خبر های منبع خبری یورو نیوز در جدید ترین گزارش ها که در روز گذشته منتشر شد. عناوینی در خصوص رویکرد های جدیدی از دولت در خصوص نظارت بر بازار مالی کریپتوکارنسی را عنوان میکرد. در عناوین این خبر اطلاعاتی از تلاش دولت و رویکرد جدید سیاست مداران در خصوص نظارت بر بازار مالی دیجیتال که چیزی در حجم ارزشی 900 میلیارد دلار بود. را به گوش فعالان و کارپردازان این بخش رساند. مقامات موثر در جریانات اقتصادی هشدار های متعددی را در خطوط خطراتی که جامعه مالی سرمایه گذاری دیجیتال را تهدید میکند را گوشزد کردند.

بر  طبق جدید ترین بیانیه از اوربان انگهرن (Urban Angehrn)، در سمت مدیریت مجموعه نظارت و کنترل بازار های سرمایه و دارایی سوئیس با نمام اختصاری “فینما” میتوان این جریان خطر آفرین را در چارچوب هایی قرار داد. اوربان انگهرن در کنفرانسی که به تازگی در شهر زوریخ برگذار شد. نظرات خود را این گونه بیان کرد:

من فکر میکنم اغلب معاملاتی که در بستر خانواده مالی کریپتوکارنسی به انجام میرسد. شباهت بسیاری با بازار سهامی است که در سال 1928 بر بازار اقتصاد حاکم بود دارد. محیطی که بستری مناسب برای انجام سوء استفاده های پامپ و دامپ ایجاد کرده بود.

در ادامه

این مدیر ارشد فعال در گروه اقتصادی فینما در عناوین خود تلاش کرد. تا از همکاران خود در خصوص ظرفیت هایی که یک فناوری جدید برای انولاع دارایی ها میتواند داشته باشد تامل کنند. تا بتوانند با دقت در جزییات آن راه های کنترل سوئ استفاده های مالی و ایجاد محافظت از سرمایه گذاران را در بازار های مالی را کشف کنند.

اوربان انگهرن در حالی به بیان این مسائل میردازد. که بازار در وضعیتی آشفته و به هم ریخته قرار دارد. و مشکلاتی که هم اکنون میتواند برای این پروژها برای فعالان و سرمایه گذاران این بخش ایجاد کند را در شرایط فعلی راحت توصیف کرد.

هم اکنون حجم سرمایه ای که در بازار مالی کریپتوکارنسی در جریان است.  به اندازه تقریبی 3 تریلیون دلار در ماه نوامبر سال میلادی 2021 برابر با آبان ماه سال 1400 در اندازه 900 میلیارد دلار کاهش یافت.

بیت کوین، به عنوان دارایی یکه تاز فضای مالی کریپتوکارنسی از روز های ابتدایی همین ماه برای نخستین بار از ماه دسامبر ستال میلادی  2020  برابر با دی ماه سال  1399، به زیر 20000 دلار سقوط ارزشی را تجربه کرد.

با توجه به گزارش های زیر در واقع میتوان این گونه در نظر گرفت. که وضعیت کنونی بازار و وجود تورم باعث اجتناب بیشتر کاربران بازار از فضای پر ریسک سرمایه گذاری میشود.

منبع: news.bitcoin

مطالب بیشتر:


در زمان افت بازار کریپتوکارنسی خبری از سلبریتی های حمایت کننده نیست!
بلومبرگ در جدید ترین فعالیت خود پوشش خبری شیبا اینو را به فعالیت خود اضافه میکند
افزایش ظرفیت شبکه لایتنینگ/ظرفیت لایتنینگ مجددا افزایش یافت
فیبودکس در صرافی CoinTiger لیست میشود

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx