اخباراخبار جهان

نهنگ ها سفارشات خرید دوج کوین را ثبت میکنند

با استناد به جدید ترین اطلاعاتی که از پلتفرم آنالیز و تحلیل دیتا IntoTheBlock در دسترس قرار گرفته است. گویا نهنگ های سرمایه گذار بر روی میم کوین دوج کوین بار دیگر در موضع خرید دوج کوین قرار گرفتند. و تمایل دارند حجم معاملات آنها بر روی ثبت سفارش های خرید بر روی این دارایی در چند ساعت گذشته به اندازه 45 درصد افزایش را تجربه کرده است. این حجم از تغییرات در معاملاتی که از سمت نهنگ های سرمایه گذار میتواند به تراکنش های خرید یا فروش با ارزش بیش از 100000 دلار مرتبط باشد.

این تصمیم و ثبت اوردر های فروش از سمت دوج کوین در وضعیتی از بازار رخ داد. که چیزی به اندازه 600 میلیون از دارایی دوج کوین در پی 4 تراکنش به صورت جدا از هم به رابین هود (Robinhood)  انتقال یافت. در پی اطلاعاتی که دوج والت Dogewhale در دسترس قرار دارد در یکی از بزرگ ترین تراکنش ها  299,000,000 DOGE را جابجا  و بقیه هر کدام 100,000,000 DOGE را جابجا کردند.

با استناد به گزارش هایی از مجله خبری  WhaleStats، دارایی دوج کوین در مدت زمان  24 ساعتی که گذشت در بین 10 دارایی برتر که خریداری شد. در میان 100 نهنگ برتر BSC نیز قرار گرفته است. به علاوه اینکه به عنوان یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند در بین 1000 و 4000 نهنگ BSC نیز رتبه بندی می شود.

همانطور که من قبل از این از منابع خبری منتشر شد. اوایل هفته جاری، اینفلوئنسر چالش ساز فضای مالی دیجیتال یعنی ایلان ماسک، به عنوان مدیرعامل گروه خودرو سازی تسلا با ذکر دلایلی روشن به جامعه مالی کریپتوکارنسی، بار دیگر بر حمایت خود از دوج کوین تاکید کرد.

ایلان ماسک در مصاحبه اخیر خود در مجمع اقتصادی قطر در دوحه رد خصوص خرید دوج کوین به بلومبرگ گفت:

گروه های زیادی از سرمایه گذاران فعال در زمینه ارز های دیجیتال که اتفاقا از دسته کاربرانی هستند. که دارایی چندان زیادی هم در این فضا ندارند. و یا ثروتنمد نیستند. بر خرید دوج کوین پا فشاری میکنند. من هم تمایل دارم که به پیشنهاد این گروه از سرمایه گذاران گوش دهم.

لازم به ذکر است که هم اکنون دارایی دوج کوین هم اکنون در نرخ تاریخی خود قرار دارد. و 90.97 درصد کاهش  و در رتبه بندی ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار در جایگاه دهم قرار دارد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


چرا حجم تراکنش های دوج کوین تا 90% افت کرده است؟
کنترل شیبا اینو به دست نهنگ های سرمایه گذار است!
چرا امنیت پروژه های حوزه مالی دیفای ضعیف است؟
دوج کوین جان تازه ای میگیرد/تمایل نهنگ های سرمایه گذار به دوج کوین

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx