اخبارمنتخب سردبیر

مدیر عامل بایننس: اکنون بهترین زمان برای توسعه پلتفرم و جذب نیرو است

مدیر عامل صرافی بایننس در جدید ترین عناوین خود در کنفرانس Consensus2022 برای کمپانی های فعال در حوزه مالی ارز های دیجیتال سخنرانی کرد. و در عناوین خود از برنامه های جدید برای این صرافی مطرح و جهانی بایننس پرده برداری کرد.

او در عناوین خود به نیاز به توسعه صرافی بایننس اشاره کرد. و به مخاطبان این کنفرانس گفت که هم اکنون به دنبال جذب نیرو و افزایش فرایند استخدام هستیم. علاوه بر آن وی تاکید کرد. که استخدام تنها اقدام این روز های بایننس نیست. بلکه تلاش میکنیم تا با افزایش فعالیت های خود را توسعه بخشیم.

بایننس در خصوص افزایش تعداد پرسنل و کارشناسان خود در این زمان از سال افزود که هم اکنون با توجه به وضعیت بازار ارز های دیجیتال که میتوان به نوعی این دارایی ها را در خزان توصیف کرد. زمان مناسبی برای توسعه و استخدام به سبب انجام بهبود های لازم در ابعاد گوناگون است.

وی افزود که موقعیت کنونی ارز های دیجیتال مانند فرصت های طلایی کوچک است. که اگر هوشمندانه از آنها استفاده شود در واقع ابعاد گوناگونی از پلتفرم ها بهبود و تکمیل میشوند. و یا دیگر اهداف در شاخه خود آغاز میشود.

چانگ پنگ ژائو در مورد موفقیت صرافی بایننس این طور توضیح داد. که یکی از دلایل مهم در موفقیت صرافی بایننس کنترل هزینه ها و تعیین حد نصاب بدر زمینه بازاریابی است. در حالی که دیگر رقبا در زمان شروع فعالیت بایننس قرارداد های تبلیغاتی گران، نظیر مشارکت با باشگاه ورزشی ها و… صرف میکردند.

مدیر عامل صرافی بایننس در عناوین خود اشاره کرد :

هزینه هایی که پلتفرم ها در زمانی که بازار در خزان است میپردازند به نظر من “هزینه های مضحک” است.

چیزی که اهمیت دارد این است که در زمانی بازار مالی دیجیتال در وضعیت صعودی است تمامی توسعه دهنده به انجام فعالیت های خود توسعه میپردازند.

در آن زمان این بخش از هزینه ها به راحتی جبران میشود. چیزی که اهمیت دارد مهم شماردن فرصت و استفاده از آن در موقعیت های مشابه امروز ارز های دیجیتال است.

وضعیت استخدام صرافی بایننس:

با مشاهده صفحه استخدام این صرافی مطرح و جهانی، پیدا است که بایننس در بخش توسعه کسب و کار، ارتباطات، پشتیبانی مشتری، داده ها و تحقیقات، و استراتژی و تحلیل داده به نیروی کار نیازمند است. و برای تکمیل کادر خود مبلغ 200 میلیون دلار سرمایه در اختیار این بخش قرار داد.

خزان ارز های دیجیتال و تاثیر آن بر انگیزه توسعه دهندگان:

ارز های دیجیتال در مدت زمان یک ماه گذشته در نزول اند. و بیت کوین به عنوان دارایی که بالاترین حجم سرمایه را در مقایسه با دیگر ارز های خانواده مالی کریپتوکارنسی در دست کاربران دارد در پایین ترین سطح خود در مدت زمان 18 ماه گذشته رسید. کاربران زیادی از این خانواده مالی خارج شدند. و در مقابل تاثیر منفی دو چندانی بر عملکرد نهاد های خدمات رسان مانند کوین بیس و … داشت. که تعدیل نیرو کند.

منبع:beincrypto

مطالب بیشتر:


معاون سابق SEC، معاون ارشد کوین بیس میشود!
خود کشی به خاطر لونا!/سقوط لونا و واکنش سرمایه گذاران
روند استخدام صرافی کوین بیس Coinbase کند تر میشود
استخدام برت ردفرن،مدیر سابق SEC در صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس
روند استخدام در صرافی FTX ادامه دار است

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx