اخباراخبار جهان

توکن MANA در جریان فناوری متاورس رشد 75 درصدی را تجربه کرد.

هم اکنون با فناوری های نوظهور مانند بلاک چین و بعد از آن توسعه اینترنت نسل سوم و یا متاورس برگه هایی جدید از ابداعات . ابتکارات جدید را برای افراد ورق میزند. این فناوری های جدید باعث ایجاد تحول و دگرگونی در بسیاری از فعالیت های بشریت شده است.

هم اکنون دیسنترالند یکی از پروژه هایی است که در خصوص توسعه متاورس گام های بلندی برداشته است. این پروژه که از طریق توکن MANA در حال فعاایت است. تلاش کرده بر بستر اتریوم یک پلتفرم واقعیت مجازی را مستقر کند. و کاربران میتوانند در این فضای واقعیت مجازی محتوی دیجیتالی خود را ایجاد کنند. و همچنین انواع فعالیت ها از کوچک ترین تعاملات تا کسب درآمد را به انجام برسانند.

بر اساس آخرین اطلاعاتی که Cointelegraph Markets Pro و TradingView به اشتراک گذاشتند. توکن MANA در مدت زمان 15 روزه توانست. رشد 70 درصدی را در کانامه عملکرد خود ثبت کند.

این توکن در حالی که در تاریخ 22 ژانویه در پایین ترین نرخ ارزشی خود یعنی 1.70 دلار بود. هم اکنون پس از گذشت چیزی به اندازه 15 روز به 2.90 دلار رسید. این رشد چشمگیر در وضعیتی برای توکن MANA اتفاق افتاده که بازار کریپتوکارنسی حال و هوای خوبی ندارد.

به طور کلی میتوان با استناد به 3 عامل مهم توکن MANA به عنوان توکن دسنترالند را آینده دار توصیف کرد. این سه عامل عبارت اند از:

  • ترکیب شرکتها با پلتفرم های .واقعیت مجازی
  • حمایت اینفلوئنسر های مطرح بر این بستر
  • بهبود و ارتقا پروتکل کاری به سبب حسن تجربه کاربری

با روی کار آمدن دارایی های غیر مثلی در سال میلادی گذشته فعالان گروه های تجاری با شرکت در بستر های فروش این دسته از دارایی ها مانند ساتبی Sotheby تلاش کردند تا دارایی های خود را در این بخش با قیمت های گزاف به فروش برسانند.

ساتبی به عنوان یک مجموعه فعال دسنترالند در یک خانه حراج مجازی تلاش میکند. تا پل های ارتباطی میان دنیای فیزیکی و مجازی متاورس بسازد. و با این کار خود را به عنوان پایگاه ثابت تبدیل دارایی ها تثبیت کند.

در ادامه

یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار در توسعه و پذیرش سرزمین های دسنترالند مشاهده اینفلوئنسر هایی ست که هم اکنون در حال ایجاد برند های خود در فضای واقعیت مجازی VR  و متاورس هستند. با حضور اینفلوئنسر ها در این فضا طرفداران آنها نیز مجاب میشوند تا سری  به این بخش بزنند. و یا عده کثیری را با فضای مجازی جدید آشنا کنند.

و در نهایت عامل سوم تقویت کننده جذب کاربران در پلتفرم دسنترالند بهبود تجربه کاربری و ادغام چندین پلتفرم فعال با یکدیگر است. به عنوان مثال هم اکنون درون این پروتکل با توسعه بخ “فروشگاه من” کاربران گوناگون، از مجموعه های گوناگون به سبب ساخت برند شخصی خود در کنار هم جمع شدند.

منبع: cointelegraph

مطالب بیشتر:


چگونه در متاورس زمین دیجیتال بخریم؟ /از کجا زمین مجازی متاورس بخریم؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
متاورس Metaverse چیست؟ و چه ارتباطی با دنیای ارزدیجیتال دارد؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
متاورس چه کاربردی دارد؟/موارد استفاده متاورس در دنیای فناوری(در تب جدید مرورگر باز می شود )
احتمالا در سال میلادی جدید فروش املاک متاورسی مرز 1 میلیارد دلار را رد کند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx