اخباراخبار اتریوم

حجم 230 میلیون دلار از سرمایه خانواده اتریوم در مدت زمان 24 ساعت لیکویید شد

در جریان بازار پر افت و بد شوم این روز ها اتریوم حجم بالایی از لیکوئیدی ها را در تاریخچه عملکرد خود ثبت کرد. و در مقایسه با دارایی های دیگر جدول رده بندی سرمایه گذاری ارز ها دیجیتال نام خود را در میان بازنده های این دور مشاهده کرد.

اتریوم تقریبا به اندازه 1 سال است که در موضع افت ارزش حال و روز خوبی را در کنار رقیب خود یعنی بیت کوین ندارد. و علاقه مندان و سرمایه گذاران خود را با افت های ارزشی پی در پی از خود نا امید کرده است.

در جدید ترین خبر ها از فرایند معاملاتی خانواده مالی کریپتوکارنسی گویا به تازگی در مدت زمان 24 ساعت گذشته حجم 200 میلیون از سرمایه خانواده سرمایه گذاری اتریوم لیکویید شد.

هم اکنون بازار حال و روز خوبی را ندارد، بیت کوین که ظاهرا یکه تاز بازار مالی سرمایه گذاری کریپتو کارنسی است. روز قبل حجم ریزش بالایی را تجربه کرد. از طرفی ایالت متحده آمریکا نیز در رکود تورمی است. همین عوامل میتواند از عوامل تاثیر گذار بر دارایی اتریوم باشد. چیزی که احتمالا باعث افت ارزش مجدد این دارایی شد.

این وضعیت تنها برای اتریوم رقم نخورد. و در جریان افت نرخ بیت کوین از 30000 دلار به 29000 دلار، آلت کوین ها به عنوان دیگر دارایی حاوی ارزش در خانواده سرمایه گذاری آسیب جدی تری دیدند.

اتریوم

در ادامه

دارایی هایی که در جریان این افت بیت کوین آسیب دیدند ارز هایی نظیر پولکادات، آوالانچ، سولانا و ماتیک بود. که سرمایه داران خود را با فت 10 درصدی متضرر کردند. و در ادامه دوج کوین، و شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز از این قائده مستثنی نبودند.

به طور کلی پس از این افت قیمت ارزش بازار مالی کریپتوکارنسی پس از تجربه 80 میلیارد دلار افت ارزش تنها در مدت زمان 24 ساعت به 1.150 تریلیون دلار رسید.

و در این میان اتریوم دارایی دوم کریپتوکارنسی با افت بالای 10 درصد سقوطی به زیر 1600 دلار را تجربه کرد. و با توجه به عملکرد این دارایی در سال میلادی 2021 تقریبا در پایین ترین حد ارزشی خود قرار گرفت.

دور از ذهن هم نبود که حجم لیکویید شدن در این بازار افزایش پیدا کند. هم اکنون نیز در مدت 24 ساعت گذشته 230 میلیون دلار افزایش یافت.

منبع:cryptopotato


نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx