اخباراخبار استخراج

بلک هیز تامین کننده منابع انرژی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین در وایومینگ شد

یکی از مجموعه های فعال در زمینه توسعه و ارائه خدمات عمومی که در داکوتای جنوبی، بلک هیز. قراردادی را از طریق زیرمجموعه خود در وایومینگ، برای تامین انرژی مورد نیاز در مجموعه بلک هیز انرژی به جهت تامین منابع مورد نیاز استخراج بیت کوین، امضا کرده است. تا برای حداقل پنج سال، انرژی مورد نیاز برای عملیات استخراج بیت کوین در شاین، مرکز ایالت وایومینگ آمریکا را تامین کند.

این قرارداد، به عنوان نخستین معاهده این مجموعه برای ارائه خدمات فوق در بلاک چین شبکه  از سال 2018 (1397) تلاش کرد. تا بتواند در امتیاز ارائه این گروه از خدمات تامین منابع را به انجام برساند. که در نهایت این تعرفه به دست کمیسیون خدمات عمومی وایومینگ در سال میلادی 2019 تأیید و امضا شد.

بر طبق تعرفه ای که مشتریان و کاربران که قادر اند. برق را با توجه به اوضاع و  صلاحدید شرکت برق قطع کنند. به ازای هر کیلووات ساعت ۲ دلار تعدیل اعتبار را به خود تخصیص میدهند. این در اصل توافقی مشابه رابطه بین ماینرهای ارز دیجیتال مستقر در تگزاس و شورای قابلیت اطمینان الکتریک تگزاس (ERCOT) میباشد.

با توجه به اطلاعیه های رسمی که از سمت این شرکت برای گروه تامین کننده بلک هیلز انرژی. تا اندازه 75 مگاوات برق را به عملیات ماینینگ تخصیص خواهند داد، که با روشن شدن آن، یکی از بزرگترین عملیات استخراج در وایومینگ به انجام میرسد.

لین ایوانز، رئیس و مدیر عامل شرکت بلک هیلز، در خصوص این توافق نامه به مخاطبان گفت:

ما به عنوان یک نهاد پوشش دهنده انرژی از معاهده جدید که از رشد کسب وکار ها و فناوری در وایومینگ حمایت میکند. ابراز خوشحالی میکینم. و امیدواریم که با تعهدات جدید بتوانیم گامی در جهت رشد فناوری و اطلاعات برداریم.

وی در ادامه بیانات خود افزود:

این مدل از خدمات رسانی برای ما نوع جدید از فعالیت ها به شمار میرود. و این برای گروه خدمات رسان ما یک مزیت محسوب میشود. که میتوانیم نوع دیگری از خدمات را در ابعاد جدید به مخاطبان خود ارائه دهیم.

منبع: coindesk

مطالب بیشتر:


سهام شرکت میکرو استراتژی در 17 روز 50% سقوط کرد
شبکه بلاک چین و کاربرد آن در صنعت انرژی
ایلان ماسک و جک دورسی به دنبال تامین انرژی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین
سیستم بانکی دو برابر بیشتر از بیت کوین انرژی مصرف می کند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx