اخبار

قیمت Qtum ؛ 160% بالامیرود همانطور که تمرکز پروژه بر روی DeFi نتیجه میدهد.

قیمت QTUM در 3 سال بالای 35 دلار رسید زیرا تمرکز تیم بر روی DeFi و جذب کاربران جدید است.

قیمت Qtum ؛ 160% بالامیرود همانطور که تمرکز پروژه بر روی DeFi نتیجه میدهد.

پس از تجمع 1.510 درصدی در سال 2021 ، قیمت QTUM در 7 می به بالاترین سطح 35.70 دلار رسید. این آلت کوین نسبتاً مبهم که در سپتامبر 2017 راه اندازی شد ، یک نسخه از نسخه Bitcoin Core 0.13 است ،اما همچنان ماشین مجازی Ethereum (EVM) و قابلیت اجرای قرارداد هوشمند را ادغام می کند.

پس از سقوط بیت کوین (BTC) در 23 آوریل تا 47،500 دلار ، QTUM در 4 روز قبل از رسیدن به 10 دلار با اصلاح 52٪ مواجه شد. با این حال ، در 5 ماه می ، QTUM با افزایش 160٪ در دو روز ، با رسیدن به اوج 35.70 دلار ، وضعیت برای altcoin بهبود یافت.قیمت Qtum

قیمت QTUM در Binance، USDT. منبع: TradingView

Qtum مدل معاملات بیت کوین را با قراردادهای هوشمند Ethereum ترکیب می کند

هدف اصلی پلت فرم منبع آزاد ارائه ابزارهای ساده ای است که هر کسی می تواند با استفاده از آن ضمن ایجاد سطح بالایی از امنیت شبکه ، برنامه های غیرمتمرکز (dApps) ایجاد کند. این پروژه برای جلوگیری از گره های مخرب نسخه Proof of Stake (POS) را کمی متفاوت انتخاب کرد و برای معتبر بودن توکن های مورد نیاز تعداد مشخصی بلوک لازم است.

بلاکچین Qtum علاوه بر داشتن یک پروتکل حاکمیت غیرمتمرکز ، از زبان های برنامه نویسی قرارداد هوشمند ورای Solidid پشتیبانی می کند. دارندگان توکن به پارامترهای شبکه مانند اندازه بلوک و هزینه پایه گاز رای می دهند.

در حالی که بلاکچین Qtum از یک سیستم حاکم بر زنجیره ای برخوردار است ، همچنین فرایند خارج از زنجیره ای را برای تأیید و مدیریت تغییرات قابل توجه پروتکل دارد. این پروتکل اخیراً امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به عنوان حوزه تمرکز و گام هایی برای جذب پروژه های جدید شناسایی کرده است.

به نظر می رسد که این استراتژی بالاخره در حال بازدهی است ، زیرا در 6 می تعداد معاملات روزانه شبکه به اوج خود رسیده است.

قیمت Qtum

معاملات بلاکچین Qtum در روز. منبع: qtum.info

پیشرفت های اساسی و محوری DeFi باعث افزایش قیمت Qtum می شود

سهام آفلاین در آگوست سال 2020 اجرا شد و بیش از نیمی از فعالیت های سهام به بلاک چین Qtum رسیده است. سرمایه گذارانی که نمی خواهند گره های خودشان را اداره کنند ، می توانند برای سکه های خود هیئت نمایندگی غیر حضانت ایجاد کنند.

در 17 مارس ، Value Network اعلام کرد قصد دارد به دلیل ازدحام شبکه و هزینه های زیاد ، از Ethereum دور شود. این شرکت اکنون به سمت قرارداد هوشمند Qtum و پلت فرم DApp در حال انتقال است و برای تسریع در انتقال ، کمک هزینه توسعه دریافت کرده است.

در تاریخ 31 مارس ، بنیانگذار Qtum ، پاتریک دای گفت که این پروتکل در تلاش است تا قراردادهای هوشمند Filecoin (FIL) را از طریق شبکه Qtum فعال کند.

شبکه در 30 آوریل از طریق هارد فورک از میانگین بلوک 128 ثانیه ای به میانگین بلوک 32 ثانیه منتقل شد.به طور متوسط چهار هفته ای که برای معتبر شدن staker در اندازه متوسط طول کشیده است ، به یک هفته کاهش یافته است.

سازگاری Ethereum به معنای افزایش قابلیت همکاری است

قابلیت همکاری دلیل دیگری برای تجمع اخیر QTUM است. این تیم در حال توسعه نوترون ، یک رابط کاربری اگنوستیک است که به ماشین های مجازی امکان می دهد با چندین بلاکچین کار کنند. علاوه بر این ، DEX خود با نام QiSwap کاربران را قادر می سازد تا برنامه های DeFi را ایجاد کرده و نقدینگی بالای بلاک چین Qtum را تأمین کنند.

داده های VORTECS from از Cointelegraph Markets Pro از 5 مه ، قبل از افزایش قیمت اخیر ، چشم انداز صعودی QTUM را کشف کرد.

امتیاز VORTECS، ، مختص Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده ، از جمله احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

قیمت Qtum

امتیاز VORTECS™ در مقابل قیمت  QTUM (سفید). منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا دیده می شود ،امتیاز VORTECS از 5 می صعود کرد و به بالاترین سطح 71 رسید.شایان ذکر است که امتیاز VORTECS rough تقریباً 24 ساعت قبل از افزایش 100 درصدی قیمت به بالاترین قیمت جدید خود در 35.70 دلار رسیده بود.

Qtum قصد دارد با برخی از مدعیان جدی قرارداد هوشمند مانند Cardano (ADA) ، Polkadot (DOT) ، VeChain (VET) و Solana (SOL) رقابت کند و  پروژه دارای سرمایه قابل توجه 2.74 میلیارد دلار است.

با این حال ، برای افزایش ارزیابی QTUM ، سرمایه گذاران احتمالاً مایل به دیدن برنامه های غیرمتمرکز و ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه هستند.

نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات fibodex نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx