اخباردسته‌بندی نشدهمنتخب سردبیر

Bridgewater Associated CFO به یک شرکت متمرکز بر Bitcoin می رود.

Bridgewater Associated CFO به یک شرکت متمرکز بر Bitcoin می رود.

جان دالبی با شروع سمت خود به عنوان مدیر ارشد مالی Bridgewater Associated ، پست مدیر ارشد مالی شرکت فناوری و مالی NYDIG متمرکز بر بیت کوین را بر عهده خواهد گرفت.

رابرت گوتمن ، مدیر عامل و بنیانگذار NYDIG ، در بیانیه عمومی که روز جمعه منتشر شد ، گفت: “من و تیم NYDIG بسیار خوشحالیم که از جان استقبال می کنیم.”

“مهربانی ، کنجکاوی و فروتنی او ، همراه با تجربه عمیق خدمات مالی ، مطابقت کامل با NYDIG است که ما همچنان به ایجاد راه حل های بنیادی بیت کوین ادامه می دهیم.کار بر روی بیت کوین به طور فزاینده ای است که بسیاری از بهترین و درخشانترین کارمندان از جمله رهبران صنعتی مانند جان و NYDIG به طور منحصر به فرد در موقعیت خود قرار دارند تا به آنها بستر ، منابع و فرهنگ درخشش را ارائه دهند ، در این راستا ما می خواهیم بیت کوین را با خیال راحت برای همه فراهم کنیم. “

Bridgewater Associates در سال 1975 توسط سرمایه گذار مشهور ری دالیو تأسیس شد و به عنوان یک نهاد اصلی جریان مدیریت سرمایه گذاری فعالیت می کند.NYDIG ، یک شرکت جوان متمرکز بر بیت کوین ، امسال تعدادی از عناوین خبری از جمله جمع آوری کمک مالی با مبلغ 100 میلیون دلار را به خود اختصاص داده است.

دالبی قبلاً در UBS و D.E پست های بالایی داشت. Shaw Renewables Investments ، و براساس بیانیه عمومی ، تخصص گسترده ای به او می دهد.دالبی در بیانیه ای گفت: “رشد NYDIG باورنکردنی بود.”وی افزود: “هر روز صنایع بیشتری توانایی بالقوه بیت کوین را درک می کنند و مشتریان بیشتری به دنبال راه هایی برای دسترسی ایمن به آن هستند.”نظرات بیشتر در بیانیه مدیر جدید مالی NYDIG ، مثبت بودن او نسبت به پتانسیل بیت کوین را نشان داد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx