اخباراخبار جهان

آمازون ادعا کرد که پذیرش خرید با بیت کوین شایعه است.

آمازون برنامه های شایعه شده برای پشتیبانی از بیت کوین را رد می کند

بر اساس گزارشی که در سایت کوین تلگراف در تاریخ 27 جولای 2021 منتشر کرده است. حاکی از این موضوع است که آمازون ادعایی برای پذیرش بیت کوین در سایت خود را نکرده است. و این گونه عنوان کرده است که فعلا هیچ دستور کاری برای اجرایی کردن طرح استفاده از رمز ارز ها را ندارد. این موضوع ارتباطی به حمایت یا عدم حمایت از رمز ارز ها از سمت آمازون ندارد. و تنها به عدم برنامه در سیستم پرداخت آمازون برای پذیرش این نوع ارز ها اشاره دارد.

سخن گوی آمازون این گونه بیان کرد که به دنبال ایجاد زیر ساخت ها برای اجرایی کردن این طرح هستیم اما فعلا آمازون آمادگی اجرایی کردن این طرح را در پلتفرم خود ندارد.

این شایعه بر اساس آگهی نیازمندی در عنوان شغلی “مدیریت ارزدیجیتال” از سمت شرکت آمازون نشات گرفت . و ابهام را برای خبرنگاران ایجاد کرد.  این آگهی باعث شد که روزنامه A.M با نگارش یک گزارش در خصوص فعالیت های آمازون برای ارز های دیجتال اخباری را مبنی بر پذیرش بیت کوین برای پرداختی های کاربران منتشر کرد.

این خبر از ایجاد فرصت شغلی در حوزه بلاک چین و ارز های دیجیتال نشات گرفت. و باعث شایعه پراکنی در مورد این سایت برتر جهانی شد.

ناگفته نماند که این خبر تاثیرات خود را بر روی قیمت بیت کوین گذاشت. و با انتشار آن بیت کوین 15 درصد افزایش قیمت پیدا کرد و روند صعودی گرفت. با تکذیب این خبر از سمت مدیران مسئول سایت رسمی آمازون بیت کوین مجددا افت ارزش پیدا کرد و نزخ آن نزولی شد.

این افت قیمت ظرف مدت 12 ساعت برای بیت کوین و جامعه آن رقم خورد.

مطالب مرتبط:

زمزمه های جک دورسی با تایید یک پارچه سازی توییتر با شبکه لایتنینگ بیت کوین
ETF چیست و چه تاثیری بر قیمت بیت کوین دارد؟+بررسی نقدینگی ای تی اف
هودل کردن HODEL در ارزهای دیجیتال به چه معنا است؟
جنسیس بلاک Genesis Block چیست؟

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx