اخباراخبار آلت کوین ها

نشست مقامات گروه هفت در جریان سقوط ترا

در پی گفتگو های فرانسوا ویلروی دی گالهاو(Francois Villeroy de Galhau) با خبرگذاری رویترز در خصوص دارایی ترا و رخداد عجیب افت ارزش که د رمدت چند روزه برای ترا تحقق پیدا کرد. اشارات دقیقی به لزوم قانون و تبعات حرکت بی قانون ارز های دیجیتال کرد.

وی در عناوین خود اشاره کرد که رویداد اخیر یکی از نمونه هایی است که عدم وجود قانون را به صورت واضح نمایان کرده است. همچنین او با اشاره به مناظره های اخیر در کشور های گروه هفت داشت و عنوان کرد که خطر بی قانونی در دنیای اینترنت نسل سوم بالا است. و مواکدانه بر لزوم قانون نویسی برای گروه دارایی هایی که لحظه به لحظه در حال رشد هستند تاکید کرد.

نشست مقامات گروه هفت برای تعریف قانون در حوزه مالی کریپتوکارنسی:

با استناد به گزارش های رویترز به تازگی از طرف ریاست بانک مرکزی فرانسه عناوینی در خصوص اصلی ترین مبحث هم اندیشی گروه هفت به اشتراک گذاشته شد.

بر اساس این خبر رییس بانک مرکزی فرانسه گفت که نشست پیش رو گروه هفت بر قانون گذاری ارز های دیجیتال و چارچوب بندی فعالیت های مالی این گروه از دارایی های نوین دلالت دارد. در این نشست توجه ویژه ای به این حوزه سرمایه گذاری خواهد شد.

آقای ویلروی دی گالهاو با اشاره به سقوط لونا در هفته گذشته و لیکویید شدن عده زیادی از سرمایه گذاران حوزه مالی کریپتوکارنسی گفت که هم اکنون این بازار مالی تحت تاثیر سقوط زود هنگام لونا قرار گرفته است. این موضوع باعث ایجاد شرایط ناپایدار خاصی شد. چیزی که تا کنون فضای مالی کریپتو به خود ندیده بود.

از ماجرای لونا و سقوط این دارایی تنها میتوان صدای بلند آژیر خطر بی قانوی در این حوزه را شنید.

آقای ویلروی دی گالهاو در روز گذشته با تبیین این بیانیه، پیرو کنفرانس بازار های جهانی در پاریس لزوم قانون را گوشزد کرد.

در ادامه

پیش از این که لونا سقوط کند از منابع رسمی گزارش های از تشکیل رویدادهای پی در پی از سمت گروه هفت به جهت قانون گذاری دارایی های دیجیتال و چارچوب بندی فعالیت های اقتصادی آنها برگذار میشد. این جلسات پس از سقوط لونا شکل نگرفت. تنها فوریت آنها افزایش پیدا کرد.

لونا محدودیت می آفریند

در هر حال سقوط لونا ماجرای پیش پا افتاده ای نبود و تاثیر بسزایی در خانواده مالی کریپتوکارنسی داشت. این دارایی که در هفته قبل ارزش آن به کمتر از یک دلارآمریکا رسید. تبدیل به شوک تکان دهنده ای شد که بتواند سایر استیبل کوین ها را از خواب غفلت بیدار کند. و مسئولان مالی را به تکاپو برای تدوین هرچه سریع تر قانون وادارد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


سرمایه گذاری بنیاد لونا (LFG) بر روی بیت کوین ارز برتر جدول کریپتوکارنسی
ارز های دیجیتال از مهم ترین چالش های کشور ایران
کمیسیون بورس ایالت متحده آمریکا به دنبال وضع مقرات سخت برای استیبل کوین ها
راه اندازی 160 پروژه شبکه ترا در ابتدای سال میلادی جدید
پیش بینی قیمت ترا در 5 سال آینده در نرخ 500 دلار

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx