منتخب سردبیر

یک سکه واحد برای پذیرش یا انتشار سکه جدید؟/توضیح مدیر عامل بایننس

چانگ پنگ ژائو بنیان گذار صرافی محبوب بایننس که نام او به صورت اختصاری CZ نوشته میشود در عنوانی طولانی توضیحات لازم را در خصوص سوال کلیشه ای خبرنگاران و کاربران دنیای مالی کریپتوکارنسی در مورد انتشار سکه جدید را داد.

همان طور که میدانید دارایی های دیجیتال هر روز دامنه آن بزرگ تر شده و تعداد کوین و توکن های متعددی با پلتفرم های گوناگون که هریک مشکلی خاص از فضای مالی مجازی را حل میکنند معرفی میشوند.

از طرفی این دسته از دارایی ها هر روز بیشتر و بیشتر شناخته میشوند. و مخاطبان جدیدی را جذب میکنند. سوالی که مدت ها است مد نظر کاربران این شبکه وجود دارد این است که چه رویکردی میتواند مناسب است.

در میان این همه کوین و توکن های فضای مالی کریپتو یکی به عنوان واحد انتخاب شود و به عنوان دارایی اصلی و مشترک در بین کاربران باشد و با کاربران با استفاده از هزاران کوین با هم در تعامل باشند؟

مدیر عامل بایننس با تدوین یک مقاله طولانی که در آن از ابتدا به صورت جزئی از نحوه تولید توکن و اصول اولیه آن و در ادامه مزایا و معایب آن صحبت کرد در ادامه پاسخ به این سوال را این گونه داد.

انتشار سکه جدید:

یک سکه جدید اگر توسعه دهنده معتبری داشته باشد از طریق روش های در دسترس برای فروش اولیه توکن مانند ICO، IEO، IDO عرضه میشود. بدیهی است که در این فرایند حجمی از دارایی در اختیار پلتفرم قرار میگیرد.

که از این دارایی به دست آمده در بیشترین حالت ممکن تنها به اندازه0.1% از ارزش آن متعلق به توسعه دهنده است. به علاوه زمانی که یک دارایی به بازار مالی عرضه میشود به دنبال خود یک اکوسیستم جدیدی را ایجاد میکند. که در دل خود حجم بالایی از تعاملات کاربری،مسائل امنیتی و پروژه های تحقیق و توسعه را دارد.

وی در ادامه تاکید کرد که برای ایجاد این اکوسیستم توسعه دهندگان نمیتوانند از اوراق بهادار و یا ارز های فیات و یا حتی از بیت کوین استفاده کنند. بلکه باید حتما از توکن خود به سبب دست یابی به نتیجه استفاده کرد.

تاثیر توسعه توکن جدید در فضای مالی کریپتوکارنسی:


مدیر عامل مجموعه بایننس در مورد توسعه و انتشار سکه جدید این گونه توضیح داد که این توسعه ادامه دار خواهد بود و احتمالا دامنه کریپتوکارنسی از نظر حجم تنوع دارایی ها به میلیون ها کوین و توکن خواهد رسید.

او اعتقاد دارد که تلاش در زمینه ارائه توکن جدید ادامه دار خواهد بود. و عده از توسعه دهندگان. تبدیل به توسعه دهندگان موفق شده . و دارایی آن ها مقبولیت بیشتری پیدا میکند. و دسته ای دیگر از این فضا به صورت نا موفق بیرون میروند.

چرا که به احتمال زیاد محصول قابل قبولی را به این بستر ارائه نکرده اند. این بدان معنا است که دارایی عرض شده. میبایست به رفع مشکل از بستر مالی و همچنین مکانیزمی شتاب دهنده داشته باشد تا کاربران این دنیای مالی از ان استقبال کنند و بتوانند آن را به کار گیرند.

چانگ پنگ ژائو بنیان گذار صرافی محبوب بایننس در ادامه صحبت های خود افزود. که در این خصوص به توسعه دهندگان توصیه میکنم. که از طریق بستر در دسترس.  صرافی بایننس. گروه های توسعه دهنده میتوانند قبل از نهایی کردن برنامه های خودشان با ارائه کردن برنامه هایشان به صرافی بایننس میزان کم و کیف پروژه خود را بسنجند. و کارشناسان این بخش حجم جذابیت پروژه و طراحی آن را در اختیارشان قرار خواهد داد.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx