اخباراخبار جهان

در سال میلادی جدید 100 دستگاه خودپرداز بیت کوین در اسپانیا نصب میشود.

شرکت یورو کوین یک گروه توسعه دستگاه خودپرداز بیت کوین ایت. این مجموعه که با شرکت بیت نوا از همکار های یکدیگر به حساب می آیند از عوامل پیشرو در تولید لوازم الکترونیکی هستند. اخیرا ردپای این دو مجموعه در تهیه و نصب دستگاه های خودپرداز بیت کوین مشاهده میشود.

هم اکنون پراکندگی توزیع دستگاه های خودپردار بیت کوین در اسپانیا به نسبت سایر نقاط اروپا بیشترین مقدار است. و جزو محدوه هایی است که بالاترین خدمات را در زمینه تاسیسات این گروه کالا ارائه میدهند. هم اکنون با ارائه نسخه جدید از دستگاه های خودپرداز این گروه جدید سایر دارایی ها نظیر تتر، اتریوم، و مونرو را پشتیبانی میکنند.

در ادامه

به طور کلی تعداد دستگاه های خودپرداز توزیع شده در کل دنیا به اندازه 34659 عدد میباشد که حجم قابل توجهی از آنها یعنی به مقدار 30806 تا از آنها در ایالت متحده نصب و راه اندازی شده است. و بعد از آن کانادا با دارا بودن 2261 عدد از این دستگاه در رتبه دوم قرار دارد.

السالوادور که از محدود کشور هایی است که دارایی دیجیتال را به عنوان ارز مورد قبول کشور خود معرفی کرد هم اکنون به اندازه 200 دستگاه خودپرداز بیت کوین را در خود نصب دارد. و بعد از آن اسپانیا در رتبه چهارم قرار دارد. پیش بینی میشود این کشور برنامه هایی که در سال میلادی جدید در نظر دارد تعداد دستگاه ها را بالاببرد. به طوری که از ایالت متحده هم بیشتر شود.

یورو کوین از گروه هایی است که در سال 1973 فعالیت خود را به طور جدی آغاز کرد. و هم اکنون توانسته دفتر های خود را در 6 کشور اروپایی مستقر کند.

فرناندو دومونت در سمت مدیریت عامل این مجموعه اغلب همکاری های خود را با عنوان  “حرکات استراتژیک” معرفی میکند. علاوه بر آن در نشست های گوناگون عنوان کرد که دارایی های دیجیتال و روش کاری آنها با روش های پرداخت سنتی نوعی همزیستی دارد.

یکی از مسائلی که اکثر دولت ها به ویژه اسپانیا در خصوص تهیه و توسعه دستگاه خودپرداز بیت کوین دارند. موضوع اخاذی ها و کلاه برداری ها است. به تازگی نیروی انتظامی اسپانیا اخطار های در خصوص انجام فعالیت هایی نظیر پولشویی با استفاده از این ابزار را متذکر شد.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


جشن سال نو میلادی در متاورس برگذار شد
دوج کوین ارز مریخ/حمایت مجدد ایلان ماسک از دوج کوین
ماموران اداره مالیات هند به صرافی های ارز دیجیتال یورش بردند.
موضع گیری موزیلا نسبت به دوج کوین با واکنش های منفی مخاطبان رو به رو شد

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx