اخباراخبار آلت کوین ها

بیلی مارکوس بنیان گذار دوج کوین: ارز های دیجیتال کلاه برداری اند

بیلی مارکوس(Billy Markus) به عنوان یکی از توسعه دهندگان و بنیان گذاران دوج کوین با عنوانی چالش بر انگیز در صفحه توییتر خود ارز های دیجیتال را به چالش کشید. او ادعا کرد که بالغ بر 95 درصد از ارز های دیجیتال پروژه های کلاه برداری هستند.

عده زیادی از کاربران نسبت به این پیام واکنش نشان داند. و ادعای بیلی مارکوس را بی اساس خواندند. جالب است که فردی که مدعی کلاه برداری بودن پروژه های رمز ارزی است دوج کوین را به عنوان ارز دیجیتال شوخی به فضای مالی مجازی معرفی کرد. او که خود یکی از موسسان ارز دیجیتال بی معنی است هم اکنون دارایی های دیجیتال را پروژه های کلاه برداری میخواند.

با حجوم نظرات و واکنش کاربران در خصوص ماهیت دوج کوین و در مقابل پلتفرم های متنوع رمز ارزی که هم اکنون در دسترس کاربران است. مارکوس تلاش کرد تا با عناوین تازه ای از خود دفاع کند.

وی در خصوص عنوان طنز برای دوج کوین گفت:

من از میان دو پارامتر کمیت و کیفیت همیشه گزینه کیفیت را مد نظر قرار میدهم. و همیشه کیفیت در مقابل کمیت برایم ارجحیت دارد.

در مجموع

دوج کوین به عنوان دارایی  ک با نماد سگ شیبا در ابتدا برای شوخی و خنده به بازار مالی کریپتوکارنسی معرفی شد. این ارز که از زمانی که پا به دنیای مالی دیجیتال گذاشت. از طرف عده زیادی از مفسران اقتصادی نوعی حقه و کلاه برداری خواند شد. اما دیری نپایید که کاربران زیادی به این دارایی علاقه مند شدند. و با خرید این ارز و بالارفتن عرضه رشد قیمت را در بستر خود تجربه کرد.

علاوه بر آن اینفلوئنسر های زیادی نظیر ایلان ماسک مدیر عامل تسلا با حمایت های مکرر و پی در پی از این دارایی تلاش کردند تا آن را به جامعه سرمایه گذاری معرفی کنند. علاوه بر آن توسعه دهندگان مطرحی نظیر ویتالیک بوترین که با اختصاص دادن منابع مالی تلاش میکند پلتفرم دوج کوین جانی تازه بگیرد. بر نرخ این ارز تاثیرات مثبت و بسزایی گذاشتند.

البته دوج کوین در پی اتفاقات اخیر و افت ارزش ترا بیش از 87 درصد از زمان رکود خود تا کنون کاهش پیدا کرده است.

بیلی مارکوس در جریان اتفاقت ترا خطاب به توسعه دهنده آن یعنی دو کوان گفت که برای همیشه ارز های دیجیتال و خانواده مالی کریپتوکارنسی را فراموش کن.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


به گفته بیلی مارکوس دوج کوین روز های درخشانی را در پیش دارد
دوج کوین هشت ساله میشود/ایلان ماسک و تولد پلتفرم دوج کوین
کلاه برداری در ICO/روش های جایگزین جهت حمایت از طرح های غیرمتمرکز
چین در خصوص کلاه برداری های متاورسی هشدار میدهد
خریداران ارز های دیجیتال مراقب کلاه برداری ها باشند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx