اخباربازارهای سرمایه

NFT های رایگان Goblintown هم اکنون به اندازه 50 میلیون دلار ارزش دارند

Goblintown به عنوان پر فروش ترین توکن غیر مثلی که در ابتدای کار تصاویر Goblintown  را به صورت رایگان به بستر کوین های غیر مثلی معرفی کرد. اکنون ارزشی معادل 50 میلیون دلار دارند.

Goblintown  در فضای معاملاتی توکن های غیر مثلی در رقابت با سایر دارایی های این فضا میلیون ها فروش را به خود اختصاص داد. این پروژه NFT  با ثبت رکورد بالاترین فروش این هفته در مقدار ۲۲.۸۲ میلیون دلار است.  این مجموعه شامل ۹,۹۹۹ واحد میباشد. که حداقل نرخ آن در ۷ روز اخیر تقریبا به اندازه ۴۶۰ درصد رشد کرده و از ۰.۵ اتریوم به ۲.۷۹ اتریوم دست پیدا کرد.

نرخ گران‌ قیمت ترین توکن غیرمثلی مجموعه “گوبلین تاون” تا به امروز ۱۳۶,۰۰۰ دلار و حجم فروش آن در ۲۴ ساعت اخیر حدود ۲.۲۶ میلیون دلار روایت شد.

در این سری از NFT های Goblintown  تلاش شد. تا از تصویر آواتاری میلیون ها نفر با فرمت اسرار آمیز گوبلین تاون روایت شود. هم اکنون در بازار توکن های غیر مثلی گوبلین تاون به عنوان جدید ترین نسخه در میان اقلام کلکسیونی است. که با حضور فوق العاده خود توجه مخاطبان را به خود جلب کرد.

این مجموعه متشکل از 9999 گوبلین است. که در ابتدای ورودشان به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت. سپس با در اختیار قرار گرفتن این دارایی کلکسیونی دراختیار کاربران به ارزش رسید.

جریان ورود Goblintown  و استقبال کاربران


Goblintown

جالب است که دارایی غیر مثلی Goblintown  بدون هیچ تبلیغات و یا هزینه های عجیب و غریب برای معرفی و شناساندن این گروه از توکن های غیر مثلی به میدان رقابت آمدند.

این دارایی در تاریخ 23 ماه می 2022 در پایین ترین نرخ خود یعنی Goblintown 0.5 اتریوم (ETH) قرار داشت. و تا پایان روز یکشنبه در تاریخ 28 ماه می به اندازه 2.79 ETH رسید. از این ر و  این دارایی فعالیت خود را در تاریخ 22 می به صورت رسمی آغاز کرد.

جالب است که استقبال کاربران از گوبلین تاون مناسب بود و اغلب کاربران از طریق تبلیغات دهان به دهان با این پلتفرم آشنا شدند. و در نهایت زمانی که بالاترین حجم خرید از این دارایی در پلتفرم ارائه توکن های غیر مثلی رقم خورد Goblintown   گران شد. و رشد قیمت را تجربه کرد.

هم اکنون این دارایی در بستر های معاملاتی به اندازه 50 میلیون دلار ارزش دارند. و در مقایسه با سایر رقبای خود به عنوان یک دارایی پیشرو توانست حجم زیادی از مخاطبان را به خود اختصاص دهد.

هم اکنون نیز Goblintown  در صفحه مجازی توییتر خود به اندازه 37400 دنبال کننده را اختصاص داده است. با مراجعه به وب سایت رسمی این مجموعه به آدرس goblintown.wtf در بخش بالایی صفحه تعداد فروش های توکن ها قابل رویت است.

توسعه دهندگان توکن Goblintown


با حضور این NFT ها شایعات متعددی در خصوص توسعه دهندگان این مجموعه بر سر زبان ها است. و اغلب آنها بر احتمال اینکه دی جی آمریکایی استیو آئوکی یا یوگا لبز در این پروژه نقش دارند دلالت میکند. چرا که این پروژه تنها در مدت زمان یک هفته ای به ارزش قابل ملاحظه ای دست یافت.

اما در هر حال ورود گوبلین تاون ها و فروش فوق العاد آنها تاثیر بسزایی در تغییر وضعیت بازار و تحرک در بازار NFT ها شد.

منابع:news.bitcoin

مطالب بیشتر:


Block.one رایگان است که پس از تسویه حساب های حقوقی به تجارت رمزنگاری 10 میلیارد دلاری بپردازد.
NFT چیست؟ بررسی مفهوم توکن غیر مثلی در ارزهای دیجیتال
توکن نیمه مثلی SFT چیست؟/بررسی ویژگی و کاربرد در ارز های دیجیتال
ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد
باشگاه منچسترسیتی به دنبال راه اندازی 4 توکن کلکسیونی خود است

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx