اخباراخبار بلاک چین

وودوو بر روی توسعه بازی های بلاک چینی 200 میلیون دلار سرمایه گذاری میکند

بازی های بلاک چین و تب و تاب این دست از فعالیت ها در عصر فناوری امروز یکی از پر تقاضا ترین فعالیت های این حوزه به شمار میرود. بازار این بازی ها با تولد دنیای مجازی متاورس داغ تر شد. و سال 2021 را به عنوان سالی با تکامل بیشتر فناوری در میان مردم معرفی کرد.

هم اکنون یکی از بزرگ ترین کمپانی های توسعه دهنده بازی های مجازی به نام وودوو Voodoo که یک کمپانی فرانسوی است. تمایل دارد با نگاهی ویژه به بازی های مبتنی بر بلاک چین پروژه های خود را در این خصوص آغاز کند. این مجموعه من قبل از این در توسعه بازی های غیر رسمی خوش درخشید.

هم اکنون این مجموعه بازی ساز قصد دارد به اندازه 200 میلیون دلار از دارایی خود را بر روی توسعه این دست از بازی های پر طرفدار قرار دهد.

در ادامه

به گفته کارشناسان این مجموعه در گام اول سرمایه گذاری، به ایجاد استودیو های مورد نیاز برای توسعه این دست از بازی ها میپردازند. و آن را تا به اندزه 20 شعبه از یکدیگر گسترش خواهند داد. تا بتوانند در سال بعدی از این فضا ها استفاده لازم را ببرند.

وودوو که من قبل از این در زمینه توسعه بازی ها فعال بود. هم اکنون در بستر خود 10 استودیو داخل و خارجی را دارد. که هم اکنون آنان به حالت اختصاصی در اختیار توسعه این بازی ها  قرار گرفته است.

طبق اظهارات الکس یزدی که در سمت مدیریت اجرایی این مجموعه است. و هم اکنون در دفتر مستقر در پاریس در حال فعالیت میباشد. در خصوص شروع فعالیت های این کمپانی بازی ساز و تمایل آن به توسعه بازی های مبتنی بر بلاک چین گفت:

ورود بلاک چین در دنیای مجازی بازی ها باعث ایجاد تداخل در ساختار بازی ها میشود.

او در مورد استفاده از بلاک چین گفت که این فناوری میتواند با عجین شدن با بازی ها ایجاد اختلال در پلتفرم کنند. او این صحبت را بر اساس توقع کاربران عنوان کرد. وی گفت:

به دلیل این که مخاطبان این دست از بازی ها  اغلب از سرمایه گذاران و تریدر های های مالی کریپتوکارنسی هستند به استفاده از پلتفرم های این چنینی عادت کرده و رویکردی مشابه آنان را دارند.

وقتی بازی ها بر بلاک چین مستقر میشوند. نوع جدید از تعامل در میان کاربر و بازی ها شکل میگیرد. این تعامل به دلیل قرار دادن مخاطب در وضعیت واقعی به تعاملی عمیق تر می انجامد. کاربران با داشتن مالکیت واقعی در پلتفرم های بازی نوع جدید از معامله گری، تعامل را در کنارسرگرمی و بازی تجربه خواهند کرد.

هدف توسعه بازی های بلاک چین

این دست از بازی ها بستری است که به کاربران این امکان را میدهد که بتوانند در حالی که در پلتفرم بازی ها لذت میبرند لذت پول در آوردن واقعی را نیز تجربه کنند. وودوو به عنوان یک توسعه دهنده بازی ها هم اکنون تمایل دارد که به خواسته مخاطبان خود پاسخ مثبت دهد. از این رو با قبول سرمایه گذاری در این حوزه تصمیم به اجرایی کردن نسل دیگری از بازی ها را بگیرد.

منبع:cryptopotato

مطالب بیشتر:


با متاورس ورزشی کسب درآمد کنید/بازی مانکی بال MonkeyBall
“اکسی اینفینیتی” یک بازی برای کسب درآمد در شرایط ورشکستگی ناشی از کرونا
کریپتوکینز چیست؟/کریپتو کینز بازی مبتنی بر بلاک چین

 

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx