اخباراخبار قانون گذاری

رد پای ارز های دیجیتال در قوانین ایالت متحده

با استناد به جدید ترین اخبار از سمت نیویورک تایمز گویا مدیران و مسئولان در جلسات غیر رسمی در تلاش اند تا به نتایج مشترکی در خصوص تعیین و تدوین قوانین ایالت متحده به صورت موثر و کاربرد پسند برای کشور دست یابند.

این در حالی است که ایالت ها و کشور های گوناگونی که گروه مالی ارز های دیجیتال را نوعی صنعت نوین برای مشاغل جدید، کار آفرینی و پول افرینی میدانند مشتاقانه و در وضعیت تعجیل به دنبال تحریر قوانین و مقررات کاربردی و ویژه هستند تا به وسیله آن بتوانند هرچه سریع تر به رفع نیار ها و توسعه های مورد نیاز بپردازند.

نیویورک تایمز در این گزارش در خصوص تصمیم گیری های جدید قوانین جدید انتقال پول در فلوریدا سخن به میان آورد. تا بتوانند با تکیه بر آن اقدامات لازم را برای قرار گیری در مسیر درست به انجام برسانند.

از طرفی جامعه مالی کریپتوکارنسی در خصوص مقررات و قوانین ایالت متحده جدید اظهار نگرانی کرد و برخی از حامیان و علاقه مندان این حوزه در این باره گفتند:

قوانین ارز های دیجیتال نباید تا حد زیادی محدود کننده باشد. که مانع از تحقق نیاز های کاربران شود. و نه باید تا حدی ساده باشد که بستر ورود هکر ها و کلاهبردان سایبری شود.

این قوانین بسیار مهم است.و ضعف و قدرت رمرز ارز ها را به دنبال دارد.

در ادامه

نشریه تایمز پس از بررسی و تحقیق در  کنفرانس ملی قانون گذاران ایالتی از بیش از 150 قانون عنوان شده در خصوص صنعت کریپتوکارنسی سخن به میان آورد. این گروه خبری مجالس و نمایندگان آن را در حال بررسی توصیف و تعداد زیادی از دیگر ایالت ها را به مقلد قوانین مذکور دانست.

آمار ثبت شده در خصوص عملکرد دولت در مورد کریپتوکارنسی در نیویورک از هزینه ی 140000 دلاری در ماه پرده برداری میکند. که میتوان از آن به نتایج صریی نظیر رشد قابل ملاحظه و غیر قابل کنترل کریپتوکانسی رسید.

بر اساس گزارش های مکرر نشریه تایمز کریپتوکارنسی صنعتی رو به رشد است. و هر روز بر جمعت کاربران آن افزوده میشود. به تازگی در رسانه های محلی اکثر کشور ها در مورد این گروه از دارایی های نوین به کرات سخن به میان می آید.

منبع:coindesk

مطالب بیشتر:


هند اندیشه ممنوعیت کامل ارز های دیجیتال را در سر میپروراند
با توسعه پذیرش ارز های دیجیتال انگلستان سخت گیرانه تر عمل میکند
صرافی Coinbase به دنبال راه اندازی دفتر خود در نیویورک است.
مزایای دو پلتفرم تزوس و زی کش از دید ویتالیک بوترین بنیان گذار اتریوم

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx