اخباراخبار بیت کوینمنتخب سردبیر

ساتوشی یا بیت کوین؟ Novogratz بحث بازاریابی BTC را دوباره زنده می کند.

بحث در مورد افزایش بازاریابی Satoshis (sats) یا کوچکترین واحد بیت کوین (BTC) ، به جای خود BTC ، دوباره مطرح شد ، اما مخالفت با این ایده نیز وجود دارد.

ساتوشی یا بیت کوین؟ Novogratz بحث بازاریابی BTC را دوباره زنده می کند.

Mike Novogratz ، مدیر عامل گلکسی دیجیتال ، با طرح این سوال که اولین بورس برای نقل قول های USD استدلال می کند ، “وقت آن است که به Satoshis برویم. افراد زیادی به من می گویند 58000 دلار BTC بسیار گران است.”

نوشته های مشابه

بسیاری از فعالان صنعت حمایت و مخالفت خود را با این موضوع ابراز داشتند.در این میان ، مفهوم تعصب واحدی (خریداران بیشتری کسری از آن برای خرید یک واحد رمزنگاری بیشتر وسوسه می شوند) به عنوان یک بحث بسیار قدرتمند مورد بحث قرار گرفته است.

دیگران استدلال می کنند که نقل قول در ساتوشی به نوعی “بیت کوین ارزان ” است ،اما این می تواند به کاهش قیمت نیز منجر شود ، در حالی که برخی اظهار داشتند که قیمت بالای بیت کوین سرمایه گذاران بزرگ و نهادی را جذب می کند.

@jespow @danheld @novogratz @cz_binance @brian_armstrong @tyler @jeremyrwelch agreed on this — also worth noting t… https://t.co/4SMR8unImR
— SBF (@SBF_Alameda)

بحث های دیگر شامل ترجیح استفاده از بیت ها به جای ساتوشی است.

ساختار واحد کلی بیت کوین دارای BTC 1 معادل 1000 میلی بیت کوین (mBTC) ، 1،000،000 میکرو بیت کوین (μBTC) یا 100،000،000 ساتوشی است. بله ، به طور عینی ، ممکن است برای تازه واردان بالقوه گیج کننده باشد.

از آنجا که داشتن یک بیت کوین بیش از حد Jane و Joe متوسط شما فاصله دارد ،اینها به دنبال سکه های ارزان تر هستند ، دریافتند که اتریوم (ETH) ارزان تر از BTC است ،و همچنان پشتیبانی کردند ،اما ethereum classic (ETC) ارزان تر از ETH است ، اما dogecoin (DOGE) ارزان تر از همه اینها است و این الگو ادامه دارد.

Wall Street Journal خاطر نشان کرد : “این پشتیبانی ها باعث شده است که سرمایه گذاران جداگانه توجه خود را به ارزهای رمزپایه جدیدتر مانند DigiByte ، VeChain و SafeMoon معطوف کنند تا گزینه های ارزان تری را که می توانند بعدی باشند ، افزایش دهند.”

بحث “ساتوشی” دقیقاً جدید نیست ،و در طی سالها از زوایای مختلف هدایت شده است و در ماههای اخیر با ظهور خرس و ورود نهادی به آن دامن زد.

در اواخر آوریل سال جاری ، مدیر ارتباطات Coin Center Neeraj Agrawal پرسید: ” آیا کسی کدهای بازاریابی را به عنوان بیت کوین بعدی امتحان کرده است؟ ”

واحدهای کوچکتر نیز خیلی زودتر توییت شده اند.

همانطور که در دسامبر گذشته گزارش شد ، Adam Back – مدیر عامل شرکت فناوری blockchain Blockstream ، رمزنگاری برجسته و مخترع hashcash ، که در فرآیند استخراج بیت کوین استفاده می شود – اظهار داشت که زمان خداحافظی از ساتوشی است.

برگشت گفت: “بیت کوین بسیار گران است ، اما تعداد ساتوشی بسیار زیاد است ، ارزان و گیج کننده به نظر می رسند” ، و به جای آن تقسیم بیت کوین به 1 میلیون واحد را ترجیح داد.

ساعت 10:29 UTC ، بیت کوین BTC با قیمت 58،020 دلار معامله می شود و در یک روز تقریباً بدون تغییر است. قیمت در یک هفته 2.6٪ افزایش یافته و در یک ماه بدون تغییر است.

 

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx