اخباراخبار اتریوماخبار بیت کوین

پیتر شیف: منتظرم بیت کوین را در سطح 20000 دلاری و اتریوم را در 1000دلاری ببینم

پیتر شیف به عنوان یکی از منتقدان و مخالفان حوزه مالی نوین کریپتوکارنسی در جدید ترین عناوین خود بیت کوین را دارایی رو به سقوط بیشتر خواند و گفت که توقع دارد بیت کوین به پایین تر از سطح 20000 دلاری و اتریوم را در کمتر از 1000 دلار قرار گیرد.

پیتر شیف که مدت ها است از زمان شروع فعالیت بازار مالی دیجیتال در موضع منفی خود نسبت به این دارایی ها باقی مانده است. خود یکی از اقتصاددان ها و از مدیران صندوق های سرمایه گذاری است. که در این بخش تجربه زیادی دارد.

نوشته های مشابه

همچنان نگاه مثبت در خصوص ارز های دیجیتال ندارد. به تازگی نیز وضعیت بازار را منفی خواند و به مخاطبان خود گفت که افت بیت کوین و اتریوم ادامه دار خواهد بود.

او در عناوین خود بازار را ناپایدار خواند. و افزود که بیت کوین و اتریوم در وضعیت کف قیمت خود نیستند. و از استراتژی های خرید حداقلی یا کف قیمتی برای روند معاملاتی خود استفاده نکنید.

در ادامه

پیتر شیف به سرمایه گذاران این حوزه گفت که عده زیادی از سرمایه گذاران این بخش بر پایه فروش ناگهانی بیت کوین در حال کسب در آمد اند. از نتیجه فروش های ناگهانی و زود هنگام این گروه از سرمایه گذاران بیت کوین در سطح 27500 دلار نیز پایین تر رفت. و از حد پیش بین برای این ارز نیز در اواسط ماه می گذر کرد.

هم اکنون نیز اصلاحات بازار مالی با گزارش های حاکی از اعداد و ارقامی تعجب بر انگیز چیزی فراتر از بازار های سنتی دارایی های دیجیتال را روایت میکند. و به نوعی روند ها و تغییر وضعیت ارز ها را به چیزی بر خلاف عقیده کارشناسان و غیر منتظره است. در حالی که بازار طلا افزایشی بالای 2.5 درصد با روندی مجزا در حال رشد به نسبت دیگر ارزش ها نظیر ارز های کریپتوکارنسی است.

هم اکنون بیت کوین و اتریوم به عنوان دو دارایی مورد قبول اکثریت کاربران فعال خانواده مالی کریپتوکارنسی حال و روز خوبی را ندارند. و عملکردی منفی به اندازه 11 درصد افت ارزش را در کارنامه عملکرد خود ثبت کردند. به طوری که فعلا در زمان انتشار این مطلب بیت کوین در نرخ 27487 دلار معامله میشود که چندی قبل افت 3 درصدی گریبان گیرش شد.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


با کاهش قیمت بیت کوین السالوادور ضرر 15 درصدی را تجربه کرد
وزیر سابق بریتانیا میگوید کریپتوکارنسی یک بستر قمار بازی است/
تعلیق حساب کاربری اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال در توئیتر
مدیر مرکز کوین میگوید:بیت کوین به طور کامل جای سیستم مالی فعلی را نخواهد گرفت.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx