Cross-Border Trading

Cross-Border Trading چیست؟

Cross-Border Trading یا همان تجارت برون مرزی فرصت تجارت در بازارهای بین‌المللی را در برابر طرف‌های متقابل و ارزهای محلی می‌دهد که فرصت‌های تجاری منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهد. سرمایه‌گذارانی که در Cross-Border Trading فعالیت می‌کنند می‌توانند از دسترسی به نقدینگی جهانی، کاهش لغزش و استفاده از گسترش بین قیمت‌ها در سطح داخلی و بین‌المللی برای ایجاد بازده بهره ببرند.

Cross-Border Trading در بازارهای مالی و تامین مالی تجارت نشان دهنده فرصتی برای تجارت در سطح جهانی، در بازارهای بین المللی، با استفاده از ارز محلی و اغلب در برابر طرف مقابل محلی است. با توجه به بازارهای جهانی، Cross-Border Trading مزایای متعددی را برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال کسب معاملات منحصربه‌فرد هستند، ارائه می‌کند، مانند سرمایه‌گذاری بر اختلاف قیمت‌ها و فرصت‌های داوری.

در روزهای اولیه تجارت کریپتو، معامله گران در کشورهای مختلف نمی توانستند در بازارهای موجود در سایر کشورها شرکت کنند. به عنوان مثال، اگر در یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده حساب داشتید، فقط می توانستید با BTC/USD معامله کنید. با این حال، با ظهور پلتفرم‌های Cross-Border Trading، می‌توانید به راحتی در بازارهای دیگر کشورها شرکت کنید و به نقدینگی ارز محلی مانند BTC/JPY، BTC/EUR و غیره دسترسی پیدا کنید.

Cross-Border Trading به معامله گران اجازه می دهد تا به جفت های معاملات عمده نقطه ای موجود در کشورهای دارای مجوز دسترسی داشته باشند. فرض کنید صرافی شما از استانداردهای نظارتی بین المللی پیروی می کند و با قوانین محلی KYC و مبارزه با پولشویی هر کشور مطابقت دارد. در این صورت، می‌توانید در این بازارهای بین‌المللی با استفاده از ارز محلی آن‌ها در برابر طرف‌های خارجی تنها با یک حساب تجاری محلی معامله کنید. شما نیازی به گذراندن چندین فرآیند مختلف ثبت نام یا ثبت نام در ده‌ها صرافی دیگر نخواهید داشت تا از دردسرها و تأخیرهای ناخواسته اجتناب کنید و مهمتر از همه، اگر در حوزه قضایی محلی ساکن نباشید، از خطر رد شدن درخواست ورود خود جلوگیری کنید.

Cross-Border Trading چگونه کار می کند؟

تجارت برون مرزی یک فرآیند ساده است که در آن یک ارائه دهنده صرافی رمزنگاری مجوز فعالیت در چندین کشور را در حالی که از مقررات مالی هر کشور پیروی می کند، به دست می آورد.

Cross-Border Trading یک پلت فرم معاملات ارز دیجیتال واقعا جهانی ایجاد می کند و به کاربران ثبت نام شده در سراسر کشورها اجازه می دهد از مقیاس پذیری، عمق و نقدینگی بازار واحد بهره مند شوند. معامله‌گران می‌توانند در بورس ثبت‌نام کنند و به استخرهای نقدینگی و جفت‌های معاملاتی تمام کشورهای دارای مجوز دسترسی پیدا کنند.

با تجارت برون مرزی، می‌توانید ارز فیات خود را در بازارهای تجارت جهانی به اشتراک بگذارید و از حداقل اختلاف بین قیمت‌های خرید و فروش کریپتو بهره ببرید، در حالی که تابع سیاست‌های حفظ حریم خصوصی و مقررات مالی کشور بومی خود هستید.

چرا در Cross-Border Trading شرکت کنیم؟

تجارت برون مرزی علاوه بر امکان دسترسی به بازارهای جهانی، چندین مزیت منحصر به فرد دیگر را نیز ارائه می دهد، از جمله:

  • Vast liquidity (نقدینگی گسترده): نقدینگی یکی از مهمترین جنبه های تجارت است. در ارزهای رمزنگاری شده، معیاری است که نشان می‌دهد چقدر راحت می‌توانید رمزنگاری خود را به پول نقد تبدیل کنید یا آن را با ارز دیجیتال دیگری مبادله کنید. با Cross-Border Trading، به بازار بزرگتری دسترسی خواهید داشت که به شما امکان مشاهده و تجزیه و تحلیل چندین جفت را در ارز اصلی خود می دهد و در عین حال راه های بیشتری برای به حداکثر رساندن بازده ارائه می دهد.
  • Price disparities/arbitrage (اختلاف قیمت / داوری): قیمت دارایی های دیجیتال از یک صرافی به صرافی دیگر متفاوت است، به خصوص زمانی که ارزهای متعددی در آن دخیل هستند. برای استفاده از تفاوت ها، می توانید چندین حساب در چندین صرافی باز کنید. با این حال، با صرافی‌های متمرکزی که Cross-Border Trading را ارائه می‌کنند، از یک داشبورد به چندین بازار دسترسی خواهید داشت، که امکان اجرای استراتژی‌های داوری را از یک حساب باز می‌کند. یکی از نمونه‌های معروف آن، حق بیمه Kimchi است.
  • Different counterparties (مخاطبین مختلف): صدها بازار ارز دیجیتال در سراسر جهان وجود دارد. آسیا به‌ویژه حجم قابل توجهی از فعالیت‌های خرده‌فروشی را انجام می‌دهد و هر حوزه قضایی رفتارهای تجاری متفاوتی از خود نشان می‌دهد. با Cross-Border Trading، سرمایه‌گذاران می‌توانند با استفاده از دانش خود از این الگوها و رفتارهای مختلف، استراتژی‌های جدیدی را برای ایجاد بازده کشف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا