اخباراخبار آلت کوین ها

باز هم به تعداد هولدر های شیبا اینو افزوده شد

تعداد هولدر های شیبا اینو روز به روز در حال افزایش است. این اطلاعاتی است که از گزارش های WhaleStats در خصوص شیبا منتشر و در دسترس قرار گرفت.

بر اساس این اطلاعات که از والت های دیجیتال هزار نهنگ سرمایه گذار در شاخه مالی دارایی های دیجیتال پرده برداری شد. توکن شیبا را به صورت مشترک گزارش میکند.

گویا شیبا اینو در نقطه عطف جدیدی قرار دارد  و تعداد هولدر ها و نگهدارنده های طولانی مدت این دارایی افزایش پیدا کرده است. جالب است که گروه تحلیل داده WhaleStats متوجه شدند که چیزیه به اندازه 1000 سرمایه گذار بزرگ اتریومی بیش از 2.6 میلیون دلار از شیبا اینو را در والت های خود دارند. و نظری مثبت به آینده این دارایی از خود نشان داده اند.

شیبا در اختیار بیش از ۱/۱۸ میلیون کاربر دنیای مالی کریپتوکارنسی است


همان طور که در اطلاعات بالا عنوان کردیم. هولدر های ارز های دیجیتال شیبا را به عنوان دارایی ارزشمند انتخاب کردند. و آن را در کنار دیگر دارایی هایی که قصد هولد کردن آنها را دارند اضافه کرد. هولدر های شیبا در تاریخ نگارش این مطلب بالغ بر ۱/۱۸ میلیون کاربر است. و تعداد آنها در این تاریخ به اندازه ۱،۱۸۰،۱۴۰ نفر است.

جالب است بدانید که با توجه به اطلاعات موثق در تاریخ هجدهم فوریه سال میلادی جدید بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم اکنون دارای ۱۸،۲۶۶،۵۶۸،۸۹۴،۲۰۸ میم کوین در والت دیجیتال خود هستند. این مقدار در پول فیات چیزی به اندازه ۲,۶۰۴,۴۱۰,۲۸۱ دلار خواهد یود.

در هر حال با استناد به گزارش های تحلیلی منبع اطلاعاتی Whalestats و با توجه به حجم میم کوین هایی که در اختیار نهنگ های سرمایه گذار است.

حجم شیبا به نسبت سایر دارایی ها زیاد نیست. و بیسار کمتر است. تقریبا چیزی به ارزش ۱,۰۸۵,۳۳۸,۶۰۶ دلار است. یعنی تقریبا 12 درصد از دارایی آنها را توکن شیبا اینو تشکیل میدهد.

و در عوض ارز دیجیتال FTX (FTT) دارایی است که در والت دیجیتال سرمایه گذارن بزرگ خود نمایی میکند.و قریب به ۱۶/۶۸ درصد از پرتفوی ها را شامل میشود. یعنی چیزی به اندازه  ۱,۵۳۵,۲۲۲,۵۲۷ دلار از پول فیات است.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


نهنگ های سرمایه گذار بر روی شیبا اینو متمرکز اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کنترل شیبا اینو به دست نهنگ های سرمایه گذار است!(در تب جدید مرورگر باز می شود )
رشد توکن شیبا + آیا تولد دیگر کوین ها در درآمد ماینر ها تاثیر گذار بوده است؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
توکن سوزی مجدد شیبا اینو، این بار به اندازه 56 میلیون واحد(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx