اخباراخبار آلت کوین ها

سهام رستوران Welly برای جامعه طرفداران شیبا اینو

رستوران ایتالیایی Welly یکی از مجموعه هایی است. که به دارایی شیبا اینو علاقه بخصوصی دارد. فعالان رستوران Welly در اطلاعیه ای عنوان کرد که در جامعه خود تلاش میکند. تا به اندازه 15 درصد از سهام کمپانی خود را در اختیار جامعه پشتیبان مالی دومین میم کوین مطرح یعنی شیبا اینو (Shiba Inu) قرار دهد.

گروه Welly  به عنوان یکی از کمپانی های فعال و علاقه مند در حوزه مالی دیجیتال و یکی از مجموعه هایی که علاقه ویژه ای به میم کوین شیبا اینو دارد در اطلاعیه خود عنوان کرد:

ما در نظر داریم. در راستای فعالیت مجموعه خود و همچنین تلاقی همکاری با خانواده مالی شیبا اینو بخشی از سود حاصل از فعالیت در Welly را در اختیار این جامعه مالی قرار دهیم.

این دارایی از طریق سود Welly  در اختیار گروه توسعه و پشتیبانی شیبا اینو قرار داده میشود. تا آنها بتوانند با نظر خود آن را توکن سوزی کنند و یا در سایر امور استفاده کنند.

من قبل از این نیز گروه Welly در عناوین دیگری گفت. که تمایل دارد بخشی از دارایی های خود را به توکن سوزی شیبا اینو اختصاص دهد. و خبر هایی از تمایل Welly  به مشارکت در توکن سوزی به گوش رسید.

Welly تمایل دارد. با الگوی رویکردی که از کمپانی NOWPayments دارد. شیبا اینو را به عنوان میم کوین محبوب خود در رقابت با دوج کوین جلو بیاندازد تا بتواند ارزش شیبا را به نسبت دوج کوین بالاتر ببرد. Welly این کار را با ایجاد موقعیت برای بازرگانان خود به انجام میرساند.

در مجموع

شیبا اینو یک دارایی محبوب در میان کاربران و جامعه مالی کریپتوکارنسی است. که با نماد سگ محبوب شیبا در این فضای مالی فعال است. در ادامه دوج کوین نیز به عنوان اولین میم کوین که با نماد سگ شیبا فعال است و این دو دارایی به عنوان دو رقیب سر سخت با هم به فعالیت میپرداند. طرفداران شیبا اینو با توکن سوزی های متعدد تلاش میکنند. تا ارزش این دارایی را مضاعف کنند. و طرفداران دوج کوین اینفلوئنسر هایی نظیر ایلان ماسک با توییت های جنجالی تلاش میکند تا بر ارزش این دارایی موثر باشد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


سرمایه گذاری بنیاد لونا (LFG) بر روی بیت کوین ارز برتر جدول کریپتوکارنسی
کریپتوپانک یکی از NFT های خود را به قیمت ۳.۲ میلیون دلار فروخت
ارز های دیجیتال یک بازوی جدایی ناپذیر در اقتصاد از دید وزیر خزانه داری آمریکا
راه اندازی نمایندگی توکن FiboDex در ایران و نیجریه
قوانین ایران برای متخلفان برق در استخراج ارز دیجیتال سخت تر میشود

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx