اخباراخبار آلت کوین ها

کاهش 27 درصدی سرعت توکن سوزی شیبا اینو

با استناد به گزارش های اخیر Shibburn در خصوص توکن سوزی ها و روند این بخش از فعالیت در دارایی شیبا اینو، در مدت زمان 24 ساعت گذشته تغییراتی در سرعت توکن سوزی شیبا مشاهده شد.تا کنون حجم قابل توجهی از این دارایی در والت دیجیتال به آدرس نامعلوم ارسال شد. این حجم با توجه به گزارش های اخیر Shibburn به اندازه نیم میلیارد واحد از این توکن روایت شد. که هم اکنون از چرخه تراکنش ها خارج و توکن سوزی شد.

لازم است بدانید که در این میان با توجه به آمار و اطلاعاتی که سایت های آنالیزور آدرس والت های دیجیتال با تراکنش های بالا منتشر میکنند. گویا نهنگ های سرمایه گذار نگاه مجددی به دارایی شیبا اینو دارند. و دوباره در خصوص این دارایی خوش بین شدند. هم اکنون با آنالیز رفتار نهنگ های سرمایه گذار حوزه مالی کریپتوکارنسی میتوان رشد سرمایه گذاری 25% را برای شیبا عنوان کرد. همین موضوع تاثیر بسزایی در سرعت توکن سوزی شیبا دارد.

525.2 میلیون واحد از دارایی شیبا اینو از گردش مالی حذف شد.

بر اساس اظهارات توسعه دهندگان شیبا اینو این دارایی از صبح روز قبل تا به امروز. در مجموع 525 میلیون و 200 هزار و 39 سکه میم واحد از آن توکن سوزی شد.

در این فرایند بزرگترین تراکنش‌ها در بین آن‌ها 93,303,458 SHIB در 22 ساعت قبل و 82,140,154 در چهار ساعت قبل بود که همگی با موفقیت انجام شد. با این حال، با نگاهی به عملکرد یکه سابقا شیبا اینو در فرایند توکن سوزی داشت. باید بگوییم که این  میزان سوختگی به اندازه 26.99٪ نسبت به قبل کاهش پیدا کرد.

همانطور که U.Today گزارش داد. یک روز قبل، 22 میلیارد SHIB در هفت روز گذشته سوزانده شد. و 667 میلیون توکن از این دارایی در والت های  غیرقابل انتقال دارایی برای همیشه  بلاک شد.

نهنگ ها

در تاریخ 23 می ماه سال میلادی جاری، نهنگ های سرمایه گذار به اندازه تقریبی 588,788,065 دلار از دارایی SHIB داشتند. اما هم اکنون، با استناد به تحلیل ها و گزارش های صفحه اصلی وب سایت WhaleStats، این رقم در اندازه 833,034,530 دلار رسید. در مجموع میتوان گفت حجم سرمایه گذاری نهنگ ها بر روی شیبا از 12.16 درصد به 15.86 درصد افزایش یافت. که عاملی مهم برای کاهش توکن سوزی این دارایی است.

هم اکنون در تاریخ نگارش این مطلب، شیبا به عنوان شانزدهمین ارز دیجیتال مطرح جدول رده بندی کریپتوکارنسی، پس از افت 6.65 درصدی در مدت زمان 24 ساعت گذشته، 0.0000115 دلار است. در حال حاضر، میم کوین 86.93 درصد کمتر از اوج تاریخی 0.00008 دلاری خود است که هفت ماه پیش در اکتبر به آن رسیده بود.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


توکن سوزی مجدد شیبا اینو، این بار به اندازه 56 میلیون واحد
نظرات استیون کوپر در خصوص نحوه توکن سوزی یک تریلیون دلاری شیبا اینو
کنترل شیبا اینو به دست نهنگ های سرمایه گذار است!

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx