اخباراخبار آلت کوین ها

بیش از 287 میلیون واحد از شیبا اینو به دست توسعه دهندگان آن توکن سوزی شد

خبر های جدیدی از تیم Shibburn منتشر شد. که عنوان کرد حجم دیگری از دارایی شیبا اینو توکن سوزی شده است. احتمالا این حرکت به واسطه افت اخیر نرخ شیبا اینو و تغییر جایگاه آن در مقایسه با سایر دارایی ها از نظر حجم سرمایه گذاری انجام شد. تا توسعه دهندگان پیرو افت اخیر قیمت با حذف حجمی از دارایی از گردش مالی ارزش دارایی شیبا را معادل سازی کنند.

تیم شیبا برن در توییتر خود این پیام را منتشر کرد. که ظرف مدت 24 ساعت قبل حجم قابل ملاحظه ای از توکن شیبا سوزانده شده است. و در ادامه در عناوین خود توضیح داد که حد توکن در نظر گرفته شده برای سوزراندن به اندازه یک چهارم میلیارد شیبا اینو است. که به طور کامل از گردش مالی خارج میشود.

در ادامه

شیبا برن در توضیح جزییات این عملیات در مدت زمان یک روز گذشته گفت: در پی فرایند توکن سوزی به اندازه دقیق 287,321,056 واحد از این میم کوین محبوب به کیف پول های دیجیتالی که مخصوص فرایند توکن سوزی است ارسال شد. این کیف پول ها اصطلاحا « inferno» نام دارند.که خصوصیت آنها آدرس های نامعلوم و قفل دارایی ها است.

توسعه دهندگان برای انجام این فرایند تلاش کردند. در 12 تراکنش پی در پی حجم دارایی مورد نظرشان را به والت های مرده انتقال دهند. و فرایند توکن سوزی را با موفقیت به اتمام برسانند. این پروژه توکن سوزی در مقایسه با فرایند های پیشین بزرگ ترین انتقال به حساب می آید. که حجم 200026215 واحدی از این دارایی سوخت.

با نگاهی به عملکرد این دارایی  فرایند توکن سوزی شیبا دارای جهش شارپی بود. در مدت 24 ساعت گذشته حدود 8309 درصد افزایش را روایت میکند. هم اکنون شیبا اینو به اندازه 552,340,224,547,464 توکن در گردش دارد. این دارایی با ارزش بازار حدود ۱۳.۴۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱۵ بازار قرار دارد و سهم ۰.۶۸ درصدی از کل بازار را در اختیار خود دارد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


جمع سرمایه برای توسعه بلاک چین توسط Investcorp بزرگ ترین مدیر دارایی خاورمیانه
رد پای ارز های دیجیتال در قوانین ایالت متحده
کره به دنبال عرضه توکن های اوراق بهادار (STO) و عرضه اولیه صرافی (IEO)
دارایی های دیجیتال هندی ها توسط دو صرافی ارز دیجیتال مسدود شد
ویرجیل گریفیث توسعه دهنده سابق اتریوم به 5 سال حبس محکوم شد

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx