اخباراخبار جهان

ضرر هولدر های لونا را جبران میکنیم/بنیان گذار ترا توضیح میدهد

در جدید ترین مطالب از وب سایت رسمی بلاک چین ترا (Terra) یکی از هم بنیان گذاران ترا به نام دو کوان در ساعاتی قبل تلاش کرد تا با ارائه مطلبی به هولدر های لونا اطلاع رسانی کند که نگران ضرر مالی شان که به واسطه مشکلات بلاک چین ترا و حذف شدن این دارایی از دسترس شدند نباشند. قرار است این خسارت از سمت توسعه دهندگان جبران شود.

بر اساس این اطلاعیه دو کوان گفت که در صورت موافقت جمعی جامعه لونا به زودی با ارائه یک فورک از شبکه این دارایی، دارایی معادل یک میلیارد از این توکن را در میان هولدر ها و خسارت دیدیگان این جریان تخصیص دهند.

نوشته های مشابه

کوان در این خصوص رویکرد خود را توضیح داد:

با این رخداد دارایی های زیادی از سرمایه گذاران ترا لیکویید شد. چرا که ارزش لونا هم اکنون با صفر برابری میکند.

تریدر هایی که این دارایی را خرید و فروش میکردند. با مشاهده این ارز در وضعیت منفی با فروش ارز از ضرر بیش از حد جلوگیری کردند.

اما هولدر ها متوجه ضرر بزرگی شدند. و دیگر چیزی از خاکستر های این پول های سوخته باقی نمانده که بتوان ضرر هولدر ها را جبران کند.

از طرفی باید این واقعیت را پذیرفت که UST اعتبار خود را برای جذب مجدد اعتماد از سمت کاربران خانواده مالی کریپتوکارنسی از دست داده است.

ترا چگونه میتواند ضرر هولدر های لونا را جبران کند؟


کوان در عناوین خود گفت که جامعه ترا میبایست برای کاربران فعلی شبکه خود ارزش قائل شود. و به خاطر کاربران بازمانده و توسعه دهندگان باید هرچه سریع تر به دنبال جبران خسارت این بخش باشد. وی در خصوص برنامه های خود گفت:

نخست باید حجم دارایی یک میلیارد واحدی با نظم زیر به کاربران تخصیص پیدا کند.

به اندازه 400 میلیون واحد از ارزش میبایست به هولدر های لونا تعلق گیرد. یعنی تقریبا 420 درصد از دارایی متعلق به هولدر ها است. به ویژه هولدر هایی که قبل از دستیابی به نرخ یک دلاری هنوز به این ارز وفا دار بودند.
علاوه بر این تمام هولدر های توکن‌های «bLuna» ،«LunaX» نیز جزو این بخش هستند. و دارایی 400 میلیون واحدی به آنها نیز تخصیص پیدا میکند. این دارایی به کل این مجموعه به جز آدرس «terra1dp0taj85ruc299rkdvzp4z5pfg6z6swaed74e6» که متلعق به مجموعه ترافورم لبز میباشد تعلق میگیرد.

40 درصد دیگر از این دارایی نیز زمان به روز رسانی شبکه و ورود آپدیت جدید در اختیار هولدرهای UST قرار میگیرد. تا بتوان در دیگر ابعاد ضرر مالی هولدر های این استیبل کوین را جبران کرد.

10 درصد دیگر از این دارایی نیز متعلق به کاربرانی است که تا لحظات آخر ترا را در والت دیجیتالی خود داشتند. و نسبت به این دارایی وفادار بودند.

در آخر 10 درصد دیگر نیز به استخر نقدینگی واریز میشود تا بتوان اکوسیستم ترا را از سر گرفت. و توسعه داد.

در نهایت

از طرف بنیان گذار ترا که تنها روزنه امید کاربران مال باخته است در پایان عناوین خود تاکید کرد که خسارت وارد شده به کاربران و هولدر های ترا جبران خواهد شد. و ما با این قول علاوه بر جبران خسارت حرکت مهمی برای جلب رضایت مجدد کاربران خانواده مالی دیجیتال خواهیم کرد.

منبع: terra.money

مطالب بیشتر:


لونا از لیست صرافی های ارز دیجیتال حذف میشود/ترا در گرداب مرگ
ایلان ماسک دوج کوین را شایسته ارز بین المللی میخواند
اضافه شدن درگاه پرداخت بیت کوین به شرکت هواپیمایی امارات
ونزوئلا با ارائه مالیات برای ارز های دیجیتال از بحران اقتصادی خود فرار میکند
بیش از یک سوم پرداخت های سینما های ای‌ام‌سی با ارز دیجیتال انجام میشود.

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx