اخباراخبار آلت کوین ها

کنترل شیبا اینو به دست نهنگ های سرمایه گذار است!

یعد از این که بازار مالی کریپتوکارنسی در خصوص آلت کوین ها به بهبود رسید. در حالتی دور از انتظار دارایی هایی نظیر شیبا اینو رشد ناگهانی را تجربه کردند. و چیزی به اندازه 7.5 درصد رشد را برای توکن شیبا رقم زد. این دارایی در وضعیتی که دامنه ای از مخاطبان کوچک و بزرگ را در خود دارد. قریب به 26 درصد از کل آن در اختیار نهنگ های سرمایه گذار است. و هم اکنون با رشد ناگهانی شیبا اینو در بازار مالی کریپتو نهنگ های سرمایه گذار بع بالای 100 میلیون دلار شود دست پیدا کردند.

نهنگ های سرمایه گذار بازار شیبا اینو را در دست دارند.

بررسی های شرکت WhaleStats در خصوص عملکرد این معامله گران هم اکنون حجم بالایی از دارایی شیبا اینو یعنی به اندزاه 26 درصد از آن در اختیار نهنگ ها است.

این عدد قاعدتا رقم دقیقی برای کشف درست حجم سرمایه  بر روی شیبا به تفکیک نهنگ ها است. چراکه در بررسی آی دی ها آدرس شرکت های مرتبط و صرافی ها توسط ردیاب شمارده نمیشود.

در بازار مالی به ویژه بازار دارایی های دیجیتال هرچقدر که نهنگ های سرمایه گذار زیاد تر میشوند نوسانات دارایی ها کمتر میشود. هم اکنون با استناد به گزارش های WhaleStats شیبا اینو یک دارایی میان مدت است و اغلب سرمایه گذاران هولدر از 6 ماه پیش وارد سرمایه گذاری طولانی مدت بر روی این دارایی شده اند.

در زمانی که نهنگ ها یک دارایی را تحت کنترل خود درآورند اصلاح آن متوقف میشود. به این دلیل که کیف پول های دیجیتالی که از نظر حجم دارایی زیادی در آن قرار دارد از خرید و فروش کوین و توکن متوقف و شروع به فرایند جمع آوری خواهند کرد.

حجم فروش زیاد دارایی ها پس از این که رالی های صعودی نمایان میشود. حجم فروش بالا اغلب در آخر رالی‌های صعودی نمایان خواهد شد، زمانی که توان خرید تریدر های خرد از ضررهای شناور بالا تر است. و سپس به سودهای شناور تبدیل می‌شود.

شروع فعالیت های نهنگ ها:


در زمانی که شیبا اینو بالاترین سطح ارزشی خود را در تاریخچه عملکردش ثبت کرد (اکتبر 2021) ناگهان در نوسان جدید خود 30 درصد از ارزش خود را از دست داد. پس از گذشت این روند نهنگ های سرمایه گذار وارد عمل شدند و حجم 300 میلیون دلار دارایی بر روی این ارز خوابید.

هم اکنون نیز شسبا اینو پس از گذشت 6 ماه از سرمایه گذاری هنوز بازگشت سرماه نداشته و طرفداران خود را در ضرر نگه داشته است.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


نهنگ های سرمایه گذار بر روی شیبا اینو متمرکز اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
رشد توکن شیبا + آیا تولد دیگر کوین ها در درآمد ماینر ها تاثیر گذار بوده است؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
رشد توکن شیبا + آیا تولد دیگر کوین ها در درآمد ماینر ها تاثیر گذار بوده است؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )

 

نوشته های مشابه

4 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx