اخباراخبار آلت کوین ها

نهنگ های سرمایه گذار بر روی شیبا اینو متمرکز اند

بر اساس اطلاعات منتشر شده از مجموعه تحلیل داده WhaleStats شیبا اینو با وجود این که در وضعیت نوسان مکرر بازار قرار دارد. چند وقتی است که مورد توجه ویژه نهنگ های سرمایه گذار قرار گرفته است.

بر اساس آخرین تغییرات این میم کوین شیبا ظرف مدت 24 ساعت گذشته به اندازه 3% کاهش قیمت را تجربه کرده است. و هم اکنون با نرخ 0.00003165 دلار در دست سرمایه گذاران در حال گردش است.

ارز های دیجیتال در بازار مالی کریپتوکارنسی وضعیت مناسبی را تجربه نمیکنند. به ویژه الان که خبر هایی از ممنوعیت فعالیت ارز های دیجیتال در روسیه به گوش میرسد بز هم انتظار نمیرود که دارایی های دیجیتال روند صعودی بسزایی را تجربه کنند.

همین موضوع تاثیر بسزایی. در تغییر نظر سرمایه گذاران و کاهش تمایل آنها به سرمایه گذاری بر روی پلتفرم های مالی در فضای کریپتوکارنسی شد.

WhaleStats که در حال پژوهش و آنالیز رفتار نهنگ های سرمایه گذار در فضای مالی کریپتوکارنسی است جدیدا نتایج تحلیل های خود را این گونه بیان کرد. که نهنگ ها در وضعیت کنونی در حال خرید این دارایی و ذخیره این دارایی هستند. آنان توکن شیبا را در کم ترین قیمت خریداری میکنند. به احتمال زیاد منتظر تغییر روند و جهش قیمتی این میم کوین هستند.

به علاوه این مجموعه تحلیل دیتا. با مقایسه شیبا اینو با سایر دارایی ها به این نتیجه رسید. که در بازار مالی کنونی SHIB جزو 10 توکن برتر  در میان نهنگ های سرمایه گذار در فضای مالی کریپتوکارنسی است.

شیبا اینو


این میم کوین محبوب با نماد اختصاری SHIB  با ارزش بازار حدود ۱۷.۵ میلیارد دلار، در رتبه ۱۳ بازار قرار داشته و سهم ۰.۷۳ درصدی از کل بازار را از آن خود کرده است.و  قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۸.۸۳% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت شیبا اینو در تاریخ ۲۴ آذر ۱۴۰۰معادل ۵,۳۴۷.۷۴ دلاربوده است. هم اکنون صرافی که بیشتری حجم شیبا را در بستر خود دارد صرافی بایننس است که به اندازه %۱۷.۷۰ از حجم معاملات روزانه را در بر دارد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


توکن سوزی شیبا دوبرابر میشود/
شیبا اینو با افزودن متاورس خاص خود به دنبال جلب نظر سرمایه گذاران است
امکان رزو هتل از طریق وبسایت پلتفرم تراوالا با استفاده از شیبا اینو
تنها 59% از توکن شیبا اینو در دست کاربران در گردش است.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx