اخباراخبار آلت کوین ها

توکن سوزی مجدد شیبا اینو، این بار به اندازه 56 میلیون واحد

روز گذشته توسعه دهندگان شیبا اینو به منظور بالا بردن ارزش این دارایی، مبلغی دیگر از شیبا اینو را به آدرس ناشناس والت inferno به جهت انجام فرایند توکن سوزی ارسال کردند.

در این راستا یکی از صاحبان مشاغل که علاقه ویژه ای به این دارایی دارد. و به عنوان یکی از فعالان توکن سوزی شیبا معروف است در عنوانی گفت. اگر بتواند به مناسبت جشن ولنتاین سرمایه بیشتری را به سمت دارایی شیبا هدایت کند. بزرگ ترین جشن توکن سوزی را برگذار میکند.

ضیافتی عظیم برای توکن سوزی شیبا اینو


استیون کوپر (Steven Cooper)، مالک شرکت لیبل رمزارزی Bigger Entertainment این شرکت برای تدارک جشن توکن سوزی لازم است تا به مقدار حدودی 6000 دلار دارایی از طریق فروش بلیط که هرکدام از بلیط ها به ارزش 5 دلار است. دست پیدا کند. تا از این روش بتواند بزرگ ترین جشن توکن سوزی را برای شیبا اینو برگذار کند.

این شرکت با فعالیت هایی از قبیل فروش توکن های غیر مثلی. بلیط رویداد های مختلف در وب سایت خود تمایل دارد. به واسطه درآمد اکتسابی دارایی شیبا خریداری کند. و در این جشن توکن سوزی به صورت منظم آنها را بسوزاند.

او من قبل از این نیز به انجام توکن سوزی پرداخت. آخرین جشن مربوط به تاریخ روز های نخست فوریه در سال میلادی جدید است. که در آن به اندازه ۲۳۹,۶۰۰,۱۴۴ شیبا به والت مرده واریز شد.

تغییر نرخ دارایی شیبا


این شرکت تقریبا از 4 ماه گذشته فرایند توکن سوزی را انجام داد. و تاکنون چیزی به اندازه ۱,۱۰۲,۳۷۵,۵۶۶ واحد از این دارایی به کیف پول ناشناس ارسال و از گزدش مالی خارج شده است.

مدیر این مجموعه در خصوص عملکرد شرکت خود گفت که گروه Bigger Entertainment میتواند یک الگو برای تمام گروه های کاری شیبا اینو باشند. تا همه با همکاری هم حجم یک کواردیلیونی شیبا را کاسته و در مقابل ارزش این دارایی را چند برابر کنیم.

مدیر این مجموعه در سخنان قبلی خود نیز ایده هایی برای توکن سوزی ارائه داد. این ایده ها کاربران تازه وارد خانواده مالی دیجیتال کریپتوکارنسی را هدف میگیرد.

به این شکل که با طراحی انواع بازی ها و پلتفرم هایی از این دست. کاربران در فرایند توکن سوزی شیبا کمک کننده باشند. او پس از ارائخ این طرح ها گفت که اقداماتی از این دست میتواند ارزش شیبا را تا اندازه 0.01 دلار برساند.

انتقال 56.3 میلیون واحد از شیبا به کیف پول مرده


هم اکنون نیز این دارایی در مدت زمان 24 ساعت گذشته به اندازه 56.3 میلیون واحد. سوزانده شد. و مقدار باقی مانده از دارایی ها شیبا که در دست کاربران و جامعه مالی در گردش است به اندازه ۴۱۰,۳۰۲,۰۹۳,۳۱۳,۸۴۸ واحد میباشد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


در 24 ساعت گذشته به اندازه 5.6 میلیون واحد توکن سوزی شیبا انجام شد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
توکن سوزی شیبا دوبرابر میشود/(در تب جدید مرورگر باز می شود )
تنها 59% از توکن شیبا اینو در دست کاربران در گردش است.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
یک سرمایه گذار با خرید توکن شیبا اینو در یک سال گذشته میلیاردر شد!(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کنترل شیبا اینو به دست نهنگ های سرمایه گذار است!(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx