اخباراخبار آلت کوین ها

نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند

نهنگ ها بر توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند. ویل استیتس (WhaleStats)، که یک شرکت رصد کننده تراکنش های نهنگ های فعال در حوزه مالی دارایی های دیجیتال است. گزارش جدید از فعالیت یک نهنگ اتریومی منتشر کرده است. این اطلاعات گه گزارشی از عملکرد یک نهنگ در مدت زمان 30 روزه است. نشان میدهد که یک نهنگ حجم بالایی از سرمایه را بر روی اتریوم و بعد از آن دو دارایی متاورسی انجام داده است.

ویل استیتس که در بستر خود بر روی تراکنش های مالی گروهی از نهنگ های سرمایه گذار و تاثیر گذار بر بازار کریپتوکارنسی است از آدرس کیف پول های آن ها گزارشی جدید از تمرکز یک نهنگ بر روی شیبا اینو و بعد دو توکن فعال متاورس منتشر کرده است.

گروه تحقیقاتی ویل استیتس تنها بر بخش رصد تراکنش ها از روی آدرس های کیف پول متمرکز است و اخباری در مورد صرافی های دریافت کننده منتشر نمیکند.

حجم معاملات


در ادامه اطلاعات این وب سایت تحلیلی در خصوص حجم تراکنش ها باید گفت در این مدت زمان کوتاه به حالت میانگین 8.5 میلیون دلار سرمایه بر روی اتریوم به عنوان اولین گزینه سرمایه گذاری هنگ های سرمایه گذار. و بعد  ۲.۸۰ میلیون دلار از استیبل کوین تتر بعد از آن  و ۲.۴۶ میلیون دلار FTT که توکن انحصاری صرافی اف تی ایکس است گزینه های سرمایه گذاری نهنگ ها بوده است.

در ادامه این گزارش اطلاعات این تراکنش ها از سرمایه گذاری بر روی سه دارای دیگر یعنی یواس دی کوین، شیبا ینو و گالا را نمایش میدهد.

حجم سرمایه گذاری بر روی این س دارایی به ترتیب عبارت است از یو‌اس‌دی کوین ۱.۸۴ ، شیبا اینو با ۱ میلیون دلار و گالا (Gala) با ۴۵۲,۸۲۷ دلار است.

گالا توکن متاورسی


گالا یک پلتفرم عرضه کننده بازی های مبتنی بر بلاک چین و توکن های غیر مثلی است. که به تازگی بر روی توسعه دارایی ها و بازی های متاورسی متمرکز شده است. علاوه بر آن مانا توکن متاورسی است که در پلتفرم دیسنترالند وجود دارد.

مطالب بیشتر:


ژاپن تلاش میکند با استیبل کوین ها مقابله کند
با متاورس ورزشی کسب درآمد کنید/بازی مانکی بال MonkeyBall
خالق بیت کوین مشخص شد/ هویت ساتوشی ناکاموتو فاش شد

 

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx