اخباراخبار آلت کوین ها

کاردانو در جمع 3 ارز برتر کریپتوکارنسی

اطلاعاتی جدید از Santiment ارائه شد که در خصوص کاردانو اطلاعات جدیدی را روایت میکند. بر اساس جدید ترین مطالب از Coin98 Analytics پلتفرم ارز دیجیتال کاردانو هم اکنون در میان دیگر دارایی ها از فعال ترین شبکه هایی است که در صنعت بلاک چین توسعه یافته است. از نظر تعداد کاربران مشارکت کننده در زمینه ارز های دیجیتال کاردنو دارایی است که جایگاه سوم را در اختیار گرفت.

از میان این دارایی ها و بررسی انها از دیدید مشارکت کاربری سولانا دارایی است که در بازار رتبه نخست را در اختیار دارد. در حالی که رتبه اول مربوط به اتریوم به عنوان دارایی پر طرفدار در میان کاربران است.

هم اکنون بر اساس تارخ انتشار این خبر پلتفرم کاردانو قریب به 120 مشارکت کننده فعال در هر روز دارد. که اکثر آنها تلاش میکنند تا شبکه را توسعه دهند. گروه تحقیقاتی Santiment  این آمار را بر مبنای مشارکت های کاربران شبکه در منابعی مانند GitHub  قرار داد. هرچه کاربران در این بستر ها مشارکت و فعالیت بالاتری را از خود نشان دهند پروژه جایگاه بالاتری را در رتبه بندی به خود اختصاص میدهد.

رشد کاردانو از دیدید تحلیل فاندامنتال

از زمانی که کاردانو تلاش کرد تا با استفاده از قرارداد های هوشمند بلاک چین خود را پیشرفته کند. گروه های بیشتری از توسعه دهندگان از کاردانو حمایت کردند. و تاش کردند از این پلتفرم در موارد کاربرد گوناگون بهره ببرند. یکی از بزرگ تریم پلتفمر های خرید و فروش دارایی های دیجیتال که به صورت غیر متمرکز فعال است SundaeSwap نام دارد. که چیزی به اندازه 96 درصد از TVL را در زنجیره نگهداری میکند.

با استناد به داده های ثبت شده سرویس های رد یابی DeFi LIama، بیش از ۱۲۰ میلیون دلار رمزارز ADA در بستر قراردادهای هوشمند ساخته و در پلتفرم کاردانو قفل شده است.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


ارز دیجیتال  ADA چیست ؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کاردانو و ویژگی های آن از زبان گری اسکیل(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کاردانو به راه اندازی قراردادهای هوشمند با testnet جدید نزدیکتر می شود.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
معرفی کیف پول یورویی Yoroi / بررسی نقاط قوت و ضعف در پلتفرم کاردانو(در تب جدید مرورگر باز می شود )
راه اندازی شبکه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap بر بستر کاردانو(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx