اخباراخبار آلت کوین ها

دوج کوین جان تازه ای میگیرد/تمایل نهنگ های سرمایه گذار به دوج کوین

با سقوط لونا اتفاقات عجیب و قریبی برای خانواده مالی کریپتوکارنسی افتاد. و ارز ها و دارایی های زیادی را به ویژه استیبل کوین ها را تحت تاثیر خود قرار داد. و آنها نیز گریبان گیر این حمله شدند. یکی از دارایی هایی که تحت تاثیر ترا کاهش مکرر ارزش را تجربه کرد دوج کوین بود.

این ارز که من قبل از این با ورود ویتالیک بوترین به عنوان یک توسعه دهنده مطرح در حوزه مالی دیجیتال و کمک های مالی او به بهبود پلتفرم میپردازد. و از سمت اینفلوئنسر هایی نظیر ایلان ماسک با توییت های چالش بر انگیز او نوسان میکند. مدتی بود که به عنوان یک ارز با عملکرد منفی خود را از چشم کاربران و علاقه مندان خود انداخت.

اما امروز از گروه تحقیقاتی خبری WhaleStats خبر های جدید از تمایل نهنگ ها به ارز دوج کوین به گوش میرسد. این منبع تحقیقاتی با آنالیز کردن آی پی کیف پول های موجود در زنجیره BNB که یک زنجیره هوشمند صرافی بایننس است متوجه شد. که نهنگ های سرمایه گذار با اقدام اخیر خود بر روی نرخ دوج کوین تاثیر گذاشتند. و این ارز را مجددا به لیست ده ارز برتر جدول رده بندی مالی خانواده نوین کریپتوکارنسی برگرداندند. و اجازه ندادند که دوج کوین مدت طولانی را در وضعیت افت ارزش سپری کند.

در ادامه

دوج کوین

با استناد به گزارش ها و تحقیقات WhaleStats گویا نهنگ های سرمایه گذار اخیرا با خرید انبوه دوج کوین افت ارزش این دارایی را جبران و بر روند تغییر بازار تاثیر گذاشتند.

لازم است بندانید که WhaleStats گزارش داد تمایل نهنگ ها در جدید ترین ثبت سفارش هایشان تنها معطوف به دارایی دوج کوین نبود. بلکه شامل ارز هایی نظیر USDC، BNB، BabyDoge، ETH و دیگر توکن های کریپتوکارنسی بود.

هم اکنون به تاریخ نگارش این مطلب نهنگ های سرمایه گذار چیزی به اندازه 27,439,092 دلار DOGE در دست دارند.که متشکل از 1.94 درصد از پورتفوی آنها است.

با توجه به گزارش هایی که منبع خبری U.Today من قبل از این منتشر کرد گروه تحقیقاتی IntoTheBlock با آنالیز ها و بررسی های روند ها عنوان کردند که سود آوری دوج کوین بعد از افت سود به زیر 50 درصد از افت های قیمت این دارایی در روز های اخیر 53 درصد افزایش را تجربه کرد.

منبع:utoday

مطالب بیشتر:


کنترل شیبا اینو به دست نهنگ های سرمایه گذار است!
نهنگ های سرمایه گذار بر روی شیبا اینو متمرکز اند
کشف ابزار استخراج در شرکت بورس ایران
10 میلیارد دلار سرقت مالی از حوزه مالی

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx