انواع ارز دیجیتال

رشد توکن شیبا + آیا تولد دیگر کوین ها در درآمد ماینر ها تاثیر گذار بوده است؟

رشد توکن شیبا

در این مقاله از سایت جامع فیبودکس به بررسی این مفهوم می‌پردازیم که چگونه شیبا رشد کرد؟ چه عواملی در رشد آلت کوین ها موثر است؟ و چه کسانی در این بازار به سود مالی می‌رسند؟

قبل از آن به بررسی مفهوم  آلت کوین ها خواهیم پرداخت.

نوشته های مشابه

مفهوم آلت کوین:

همان طور که در مقاله مربوط به آلت کوین ها مطالعه کردید. در اصل  به رمز ارز هایی را شامل می‌شود. که چیزی جز خانواده بیت کوین باشند. یا به عبارتی دیگر هر رمز ارزی که بیت کوین نباشد را آلت کوین می‌گویند.

علت به وجود آمدن آلت کوین ها:

حل مشکلات:

بعد از ارائه بیت کوین و مواد آن با سرمایه گذاری افراد و شروع به کار کردن تریدر ها با آنها با مشکلاتی مواجه شدن. و همین موضوع این جرقه را در ذهن افراد به وجود آورد که ارز هایی را به وجود بیاورند که این کوین ارزشمند را تبدیل به کوینی با مشکلات کمتر و کاربردی تر کنند. در اصل انگیزه این عملیات رفع مشکلات و ارائه کوین با ورژن های اصلاح شده است.

کسب سود ذینفعان

یکی دیگر از دلایلی که باعث میشود کوین های جدید متولد بشوند این است که با استخراج یک کوین جدید به طبع هزینه های آن پایین بوده و برای ماینر ها بر اساس اصول ماین کردن مقرون به صرفه میشود. پس از رشد کوین و افزایش ارزش آن سود بالایی نسیب ماینر ها شده. و آنان را با کسب سود فراوان مواجه میکند.

رشد توکن شیبا:

رمز ارزی به نام شیبا که پس از به وجود آمدن آن، طرفداران خاصی نداشت و حتی عده زیادی بودند که نام این رمز ارز به گوششان هم نخورده بود.

رتبه این رمز ارز در بازار مالی ارز های دیجیتال تقریبا چند هزارم بازار بوده است.

پس از اعلام سرمایه گذاری ویتالیک بوترین به عنوان خالق اتریوم بازار دگرگون شد و رشد توکن شیبا به طرز معجزه آسا ای تغییر کرد.

قیمت شیبا چیزی حدود 20 برابر افزایش داشت.

تاثیر رشد شیبا بر صرافی ها:

با پشتیبانی ویتالیک بوترین از رمز ارز شیبا رنکینگ آن از رتبه چند هزارم به رتبه 30 ام تغییر پیدا کرد.

به طبع با تمایل پیدا کردن سرمایه گذاران برای تجارت شیبا صرافی های مطرح مانند بایننس آن را در لیست تحت پوشش خود قرار دادند.

نتیجه:

بعد از بیت کوین آلت کوین ها به دلیل اینکه مشکلات و نواقص بیت کوین را برطرف کنند به وجود آمدند. و افراد برای کشف سایر رمز ارز ها اقدام کردند. از طرفی رمز ارز ها در زمانی که تازه متولد شده اند قابلیت ماین کردن آنها ساده تر است. و زمانی که استخراج می‌شوند و توسط نهنگ ها و یا سرمایه گذاران معروف حمایت میشوند. با انفجار رشد قیمتی مواجه شده و در این میان ماینر ها و یا تریدر های اولیه صاحب سود فراوان از تجارت این رمز ارز میشوند. شیبا از آن دسته از ارز هایی بود که رشد توکن شیبا به صورت ناگهانی بود. و با رشد انفجاری خود در سوددهی بسیاری تاثیر بسزایی داشت. 

معمولا رمز ارز های جدید اکوسیستم های بنیادی ضعیفی دارند. اما با رشد آنها و بالا رفتن ارزش آنها به سرعت در پلتفرم های صرافی ها و در لیست کوین های مورد علاقه تریدر ها قرار خواهد گرفت. 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx