اخباراخبار جهان

بایننس: سرمایه گذاری خود را بدون توجه به نظر سلبریتی ها آغاز کنید

صرافی مطرح بایننس تلاش میکند. تا با تبلیغات متعدد کاربران را به فعالیت در بخش مالی کریپتوکارنسی تشویق کند. بر همین اساس این گروه خدمات رسان دارایی های دیجیتال با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی به مردم و کاربرانی که علاقه مند به سرمایه گذاری به دلایل متفاوت مانند فرار از تورم و… هستند. گفت که به نظر سلبریتی ها توجه نکنید.

و اجازه ندهید عوامل منفی در رویکرد سرمایه گذاری تان موثر واقع شوند. بایننس با دعوت کاربران به این کمپین هدایای دیجیتالی NFT به عنوان پاداش در نظر گرفت.

به تازگی خبر هایی از لیگ حرفه ای فوتبال و همکاری آن با بلاک چین به گوش میرسد. از این خبر ها پیدا است که لیگ فوتبال تمایل دارد با استفاده از فناوری های بلاک چین به اهداف خود دست پیدا کند.

یکی از این همکاری ها تمایل بازیکن های فوتبال است که دوست دارند دستمرد خود را از بازی خود با استفاده از ارزهای دیجیتال دریافت کنند. و یا در عنوانی دیگر دیده شده است که تام بردی که خود یکی از اسطوره های فوتبال است تمایل دارد تا با ارائه NFT خود. فعالیت مجازی خود را آغاز کند.

علاوه بر آن از سمت لیگ کلی فوتبال آمریکا نیز فعالیت های مبنی بر ارائه NFT مشاهده شد . این گروه تمایل دارد تا NFTخاص خود را در اختیار شرکت کنندگان سوپر بول (Super Bowl) قرار دهد.

در ادامه

انتظار میرود با نزدیک شدن بازه زمانی مسابقات سوپر بول حجم تبلیغات از سمت این مجموعه در خصوص ارز های دیجیتال افزایش پیدا کند.

از این رو بایننس به عنوان یک صرافی مطرح در جهان به مخاطبان جامعه مالی کریپتوکارنسی هشدار داد که فریب تبلیغات را نخورند. و تبلیغات ارائه شده از سمت مسابقات سوپر بول بی اهمیت اند.

بایننس به عنوان یک مجموعه خدمات رسان در حوزه مالی ارز های دیجیتال با استفاده از سلبریتی ها در حال تبلیغ فرایند سرمایه گذاری در بازار های مالی کریپتوکارنسی است.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


اولین فروش NFT بازی رایانه ای دیفای لند” DeFi Land” شروع شد
همکاری شیبا اینو گیمز با بزرگ ترین سازنده بازی های کامپیوتری ویدئویی
رهبر گروه KISS برای عمارت خود در لاس وگاس بیت کوین و آلت کوین ها را میپذیرد
وزارت خزانه داریی ایالت متحده از خطرات NFT ها میگوید
مون(Moon) یک متاورس اقتصادی بر پایه اکتشاف ماه/فروش NFT ها شروع شد
عروسی دیجیتالی با هویت مجازی به میزبانی دیسنترالند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx