اخباراخبار آلت کوین ها

بازار گاوی آلت کوین ها و درخشش دیفای در روزهای نخستین سال جدید میلادی

آغاز سال نو میلادی 2022 برای آلت کوین هایی نظیر Uniswap (UNI)، AAVE و Yearn.Finance (YFI) در بازار توکن غیر مثلی دیفای با بازگشت گاو ها همراه شد. و درخشش دیفای را در روز های نخستین سال به ارمغان آورد.

هم اکنون که تازه یکی دو روز از شروع سال میلادی جدید میگذرد. این ارز ها توانسته اند عملکردی مناسب را در کارنامه خود ثبت کنند. به طوری که در مقایسه با دیگر دارایی ها و در رقابت با ارز های کریپتوکارنسی جزو دسته دارایی هایی قرار گیرند که بیشترین سود را در یک روز از آن خود کرده اند.

نوشته های مشابه

در سال گذشته طبق نظر کارشناسان و تحلیل گران حوزه مالی کریپتوکارنسی پیش بینی میشد که پس از تجربه فروش بالا در ماه سپتامبر 2021 (اواسط شهریور تا اواسط مهر ماه) این توکن ها بار دیگر در ماه های پایانی سال 2021 مجددا صعود را تجربه کنند. اما بازار بر خلاف انتظار روند عکس به خود گرفت و در نهایت نمودار های ماه آخر سال به رنگ قرمز رنگ در آمد.

بازار مالی دیفای


از اعداد و ارقام پیدا است که در میان کاربران و فعالان ارز های دیجیتال دیفای یکی از پر مخاطب ترین بخش های این حوزه به حساب می آید. ارزش این بازار مالی هم اکنون به اندازه 160 میلیارد دلار است.

یرن فایننس (YFI) در تاریخ 13 در ماه 1400 در نرخ 41119 در بازار مالی معامله میشود. این دارایی در مدت زمان 24 ساعت گذشته در عملکرد خود رشد 13 درصدی را ثبت کرده است.

نمودار های تغییر روند این دارایی تا کنون 6 کندل سبز رنگ به حالت پشت سر هم را ثبت کرده است. این روند صعودی چیزی شبیه به بازار گاوی در روز های نخستین سال میلادی جدید است.

در ادامه

در تایم فریم روزانه. دیگر دارایی های دیفای مانند یونی سوآپ (UNI) با 7.71 درصد رشد به 18.54 دلار، آوی (AAVE) با 7.64% رشد به 275.54 دلار و ANKR با 10.24% رشد به 0.11 دلار نیز روندی صعودی را از خود نشان داده اند.

این درحالی است. که دارایی های پر طرفدار مانند بیت کوین و اتریوم و… که در فضای مالی کریپتوکارنسی از دارایی های تراز اول سرمایه گذاری به شمار میروند.

نشانه های از بازگشت گاو ها به چشم نمیخورد. در نهایت میتوان از عملکرد دارایی ها این گونه فهمید. که میتوان به حوزه مالی دیفای و توکن های غیر مثلی در سال میلادی جدید امیدوار بود.

منبع: coingape

مطالب بیشتر:


چه کشور هایی دارنده خودپرداز ارز دیجیتال هستند؟/دستگاه خودپرداز بیت کوین
برای تلفیق ارز های دیجیتال با پول سنتی، وجود واسطه های متمرکز الزامی است
نهنگ سرمایه گذار بیت کوین مجددا با خرید بیت کوین بر روی این ارز متمرکز میشود
انتقاد تند از صرافی بایننس به وسیله تنظیم کنندگان مقررات اوراق بهادار کانادا
در 24 ساعت گذشته به اندازه 5.6 میلیون واحد توکن سوزی شیبا انجام شد

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx