اخباراخبار بیت کوین

چه کشور هایی دارنده خودپرداز ارز دیجیتال هستند؟/دستگاه خودپرداز بیت کوین

بررسی های عملکرد ارز های دیجیتال در سال 2021 نشان میدهد که تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین به دو برابر قبل تغییر پیدا کرده است. این خبر میتوان نشان دهنده توسعه و پذیرش بیشتر کاربران را در بر گیرد. اما سوال اینجا است که چه کشور هایی دارنده خودپرداز ارز دیجیتال هستند؟ خودپرداز بیت کوین در چه کشور هایی وجود دارد. با ما همراه باشید تا در ادامه به نتایج مورد نظر دست پیدا کنیم.

دستگاه خودپرداز بیت کوین در سراسر جهان وجود دارد. اما عمده این دستگاه ها فعال در ایالت متحده وجود دارد. تعدا دستگاه هایی در جهان به صورت فعال وجود دارد به اندازه 34 هزار عدد میباشد.

دستگاه خودپرداز بیت کوین مدت کوتاهی نیست که در دسترس قرار گرفته است. این امکان در کشور های توسعه یافته از سال 2013 به سبب سهولت انجام فعالیت کاربران ساخته و در دسترس قرار گرفته است.

پس از تهیه و تولید ATM های بیت کوین سال 2021 بالاترین خرید این دستگاه ها در روند تهیه و تولید آنها ثبت شد. به گفته عمده کاربران فضای کریپتوکارنسی میتوان به توسعه و توزیع بیشتر این دستگاه ها امیدوار بود. چرا که گواه از پذیرش بیشتر مردم و افزایش حجم کاری کاربران با دنیای مالی مجازی است.

آغاز پیک فروش ستگاه خودپرداز بیت کوین تقریبا با شیوع ویروس کرونا همراه شد. و سیکل صعودی فروش را از سال 2020 تا سال 2021 تجربه کرد. هم اکنون در پایان سال 2021 به اندازه 6400 هزار دستگاه در این یک سال به فروش رسید.

این دستگاه های که به سبب سهولت بیشتر کاربران برای انجام خدمات سرمایه گذاری و خرید و فروش در دسترس است بیشتر به کمک تازه وارد های این حوزه مالی می آید.

چه کشور هایی خودپرداز بیت کوین دارند؟


همان طور که عنوان کردیم ایالت متحده بالاترین حجم دستگاه خودپرداز بیت کوین را دارد. این مقدار تنها برای این کشور 29 هزار دستگاه است.

کشور های اروپایی نیز از دیگر تهیه کنندگان خودپرداز بیت کوین هستند تراکم آن در هندوراس و کلمبیا به نسبت سایر نقاط بیشتر است.

السالوادور نیز که از کشور های پذیرنده ارز دیجیتال به عنوان پول رسمی است به اندازه 300 عدد از ATM ها را تهیه و در کشور خود راه اندازی کرد.

دبی و سنگاپور نیز از دیگر کشور های دارای ATM هستند. چین هم که از کشور های ضد ارزهای دیجیتال است در پکن یک عدد دستگاه خودپرداز بیت کوین دارد. و آن را در دسترس افراد قرار داده است تا بتوانند تراکنش ها و فعالیت های خود را انجام بدهند.

منبع:cryptoslate

مطالب بیشتر:


پلتفرم بازی های ویدیویی Nexon بیت کوین را به درگاه پرداخت خود می افزاید
واتساپ کیف پول دیجیتال نوا Novi را راه اندازی میکند
شرکت های چینی برای ثبت نماد تجاری متاورس عجله میکنند
کاربرد بلاک چین در متاورس چیست؟/ارز دیجیتال در متاورس چه کاربردی دارد؟

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx