اخباراخبار جهان

انتقاد تند از صرافی بایننس به وسیله تنظیم کنندگان مقررات اوراق بهادار کانادا

انتقاد تند از صرافی بایننس به وسیله تنظیم کنندگان مقررات اوراق بهادار کانادا
اشتباه اخیر صرافی بایننس در انتشار اخبار خود سبب شد. که مورد انتقاد تند تنظیم کنندگان مقررات مربوط به اوراق بهادار کانادا قرار گیرد.

این خبر حاکی از آن است. که چندی قبل صرافی بایننس در اطلاعیه به اشتباه عنوان کرد. که در کمیسیون اوراق بهادار انتاریو تایید شد و زین پس میتواند فعالیت های مربوط به دارایی های دیجیتال را در این شهر به انجام برساند.

در ادامه این خبر کارگذاران این بخش که اصطلاحا رگولاتور های (تنظیم کنندگان) اوراق بهادار کانادا (با علامت اختصاری OSC) نامیده میشوند. به این ادعای بایننس واکنش  و این صرافی را مورد نقد قرار دادند.

رگولاتور ها با بررسی و جست و جوی بایننس در پاسخ به خبر فوق از سمت صرافی بایننس اشتباه این مجموعه را نامعتبر دانستند. و عنوان کردند که این تاییدیه در هیچ بخشی از مجموعه انتاریو به بایننس داده نشده است.

زمانی که مجموعه OSC در چند ماه گذشته به بایننس اخطار داد. که قوانین اوراق بهادار محلی به طور دقیق در این صرافی رعایت نمیشود. بایننس بلافاصله تلاش کرد که حساب کاربران انتاریویی را مسدود و از ارائه خدمات به این کاربران خودداری کند.

از این رو به این افراد مهلت خروج از حساب کاربریشان را داد و گفت که خدمات به انتاریویی ها  از ابتدای سال میلادی جدید به طور کامل متوقف میشود.

در ادامه

در اوایل همین هفته پیامی جالب از بایننس منتشر شد. که در آن به رفع مشکل نظارتی و شروع فعالیت در انتاریو خبر میداد. این صرافی پر طرفدار فعال در بخش دارایی های نامتمرکز گفت. که به عنوان یک خدمات رسان مالی غیرمتمرکز (MSB) ثبت شده است.

پس از انتشار این پیام از سمت بایننس OSC گفت که تاکنون تنها 6 پلتفرم توانسته از از غربال رگولاتور ها عبور کنند. و با دریافت گواهی سبز فعالیت انجام دهند. در میان این 6 مجموعه نام صرافی بایننس در لیست نبود!!!

پس از این که OSC خبر دریافت تاییدیه بایننس را رد کرد.\s hc انتقاد تند از صرافی بایننس  به شرکت ها و نهاد های مالی هشدار داد. که با انتشار اخبار کذب و ایجاد فضا های کاذب و چالش بر انگیز تنها شانس خود را برای دریافت تاییدیه مورد نیاز کم خواهید کرد.

و در ادامه افزود که بایننس در ابتدای سال 2021 با تحریر درخواستی از مقامات قانونی درخواست کرد. تا از ارائه خدمات و انجام فعالیت هایشان تقدیر و تشکر به عمل آید. که با برخوردی عکس از سمت وزارت دادگستری ایالات متحده مواجه شد. و به سبب جسارت خود توبیخ شد.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


از نوسانات مکرر تا قانون گذاری ها/رشد ارز های دیجیتال در 2022 چگونه خواهدبود
خرید و فروش زمین های متاورسی در ایران با قیمت 500 میلیون تومان
“سرزمین امید” اولین گام شرکت بایدو چینی در متاورس

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx