اخباراخبار بیت کوین

نهنگ سرمایه گذار بیت کوین مجددا با خرید بیت کوین بر روی این ارز متمرکز میشود

نهنگ سرمایه گذار بیت کوین مجددا با خرید بیت کوین بر وری این ارز متمرکز میشود. شرکت میکرواستراتژی به تازگی سرمایه گذاری جدید را بر روی بیت کوین ارز صدر نشین جدول سرمایه گذاری کرپتوکارنسی انجام داده است. این کمپانی با خرید 94 میلیون دلار بیت کوین دیگر دارایی های نامتمرکز خود را افزایش داد. این مجموعه هم اکنون به اندازه 6 میلیارد دلار در فضای مالی نامتمرکز دارایی دارد.

شرکت میکرواستراتژی  یک مجموعه فناوری اطلاعات واقع در  تایسونز کرنر ویرجینیای شمالی آمریکا است. که در حوزه هوش تجاری و انواع نرم افزار های تلفن همراه و ارائه دهده سرویس های حافظه ابری است. مایکل جی سیلور یکی از بنیان گذاران این مجموعه است. که با توسعه آن و اضافه شدن بخش های دیگر خدمات رسانی فناوری اطلاعات دیگر افراد به جمع توسعه دهندگان این کمپانی پیوستند.

منابع خبری این گونه روایت میکنند که شرکت میکرواستراتژی سرمایه گذاری خود را از ماه آگوست 2020 با تمرکز شدید بر روی بیت کوین آغاز کرد. این مجموعه در یک سال بعد حجم سرمایه گذاری خود را بر روی ارز های دیجیتال به طور فزاینده ای افزود. و توانست آن را به اوج خود برساند. این کمپانی طبق اطلاعاتی که از سمت خودشان منتشر شده گفته است که سود خوبی از سرمایه گذاری ارز های دیجیتال به دست آورده است. و این سود تا کنون به اندازه 2 میلیارد دلار است.

به تازگی شرکت میکرواستراتژی سرماه گذاری جدیدی را بر روی بیت کوین شرو کرده است. با استناد به گزارش کمیسیون بورس آمریکا این مجموعه روز گذشته به اندازه 1914 بیت کوین را در نرخ 49 هزار دلاری به سبد خرید خود افزود. هم اکنون حجم دارایی های سرمایه گذاری شده از سمت شرکت میکرواستراتژی بر روی دارایی های دیجیتال به اندازه 124 هزار و 391 بیت کوین است.

شرکت میکرواستراتژی بزرگ ترین نهنگ سرمایه گذار بیت کوین است


شرکت میکرواستراتژی یکی از بزرگ ترین نهنگ های سرمایه گذار بر وری بیت کوین است که در فضای مالی کریپتوکارنسی در مقایسه با سایر سرمایه گذاران بزرگ در این حوزه رقیب ندارد. کارشناسان هنوز از آدرس هاس کیف پول ها، والتی که به اندازه شرکت میکرواستراتژی بیت کوین ذخیره داشته باشند را شناسایی نکرده است.

این شرکت فناوری اطلاعات یکی از حامیان شبکه مالی نامتمرکز کریپتوکارنسی است که دید مثبتی در خصوص ارزشمندی بیت کوین دارد. اولین خرید شرکت میکرواستراتژی به اندازه 250 هزار دلار بیت کوین در سال 2020 بود.

منبع:tejaratnews

مطالب بیشتر:


تا 15 اسفند توزیع برق به پایگاه های استخراج ارز دیجیتال انجام نمیشود
مقررات شیوه تامین برق مراکز استخراج از منابع انرژی تجدید پذیر تدوین شد
“سرزمین امید” اولین گام شرکت بایدو چینی در متاورس

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx