اخباراخبار آلت کوین ها

رهبر گروه KISS برای عمارت خود در لاس وگاس بیت کوین و آلت کوین ها را میپذیرد

بر اساس گزارش وب سایت خبری هوی متال Blabbermouth، جین سیمونز(Gene Simmons)، رهبر گروه KISS تمایل دارد تا فهرستی از دارایی های دیجیتال نظیر بیت کوین و اتریوم، لایت کوین و پولکادات و… را برای عمارت خود در لاس وگاس که چیزی به اندازه 14 میلیون دلار ارزش دارد بپذیرد.

افسانه راک به عنوان یک فردی که به طور کامل عقیده دارد. که ارز های دیجیتال پول هستند در این خصوص میگوید:

نوشته های مشابه

ارز دیجیتال آینده پول است. استفاده از گزینه پرداخت ارز دیجیتال برای کاربران علاقه مند به این بخش مالی نوین برای خرید ملک میتواند. یک گزینه منطقی و کاملا عقلانی باشد.

سیمونز رهبر گروه KISS که از مدت ها قبل در فضای مالی دیجیتال فعال بود. و مدت ها است که با پلتفرم این دسته از دارایی ها آشنایی دارد. و خود را از محبان این ارز ها معرفی کرده هم اکنون بر اساس اظهارات اخیر خود چیزی بالای 1 میلیون دلار بیت کوین در اختیار دارد.

فعالیت تبلیغاتی رهبر گروه KISS


این موسیقی دان با توییت های گوگاگون و پی در پی اخیر خود در مورد ارز های دیجیتال جامعه منتقدین را مجاب کرد. تا به او اتهام فعالیت تبلیغاتی را بزنند.

منتقدان سیمونز را این گونه قضاوت میکنند. که این موسیقی دان از کمپانی های ارز های دیجیتال پول دریافت کرده تا از شهرت خود به سبب تبلیغ دارایی ها استفاده کند.

سیمونز که یک فرد ثروتمند است. املاک او بخشی از جامعه لوکس Ascaya در ضلع جنوب شرقی شهر قرار دارد. عمارت او با طراحی جالب و مجلل شامل هشت حمام عظیم، یک سینمای خانگی، یک آکواریوم 1200 گالنی و یک گاراژ 11 ماشینی است. علاوه بر این محوطه این عمارت شامل 130 درخت با شکلی خاص است که یک پارک خانگی را تشکیل داده است.

این خواننده مطرح در ماه گذشته ملک مجلل خود را در نرخ 10.8 میلیون دلار خریداری کرد. و اکنون به دلیل عدم تمایل خانواده او به آب و هوای 115 درجه قصد فروش ملک خود را دارد.

در میان هنرمندان تنها جین سیمونز نیست. که از دارایی های دیجیتال حمایت میکند. من قبل از این دی جی فرانسوی دیوید گوئتا هم دو دارایی دیجیتال را برای فروش ملک خود در میامی پذیرفت.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


به گفته رییس جمهور ترکیه: قانون ارز دیجیتال در ترکیه تدوین شده است(در تب جدید مرورگر باز می شود )
متاورس از موضوعات مورد توجه هنگ کنگ/هنک گنگ بر متاورس تمرکز میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
توسعه بلاک چین چگونه انجام میشود؟/توسعه دهنده بلاک کیست؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
حذف ممنوعیت تبلیغات صرافی ها در گوگل(در تب جدید مرورگر باز می شود )
صرافی کوین بیس توکن های مبتنی بر سولانا را به لیست دارایی ها میافزاید(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx