اخباراخبار آلت کوین ها

در 24 ساعت گذشته به اندازه 5.6 میلیون واحد توکن سوزی شیبا انجام شد

جدید ترین اخبار خبر از توکن سوزی مجدد شیبا اینو میدهد. اطلاعات حساب توییتری شیبا برن اعلام کرد که در مدت 24 ساعت گذشته به اندازه 5.6 میلیون از دارایی شیبا توکن سوزی شد. و از گردش خارج شد. شیبا توکن سوزی خود را به نسبت قبل افزایش داده است. تا از این طریق بتواند ارزش این دارایی را حفظ کند.

عملکرد توکن سوزی شیبا در 5 روز گذشته


با مشاهده عملکرد شیبا در مدت زمان کوتاه 5 روزه به اطلاعات جالبی دست پیدا میکنیم. این اطلاعات حاکی از 125 میلیون دارایی شیبا است. که به آدرس والت غیر قابل دسترس ارسال شد.

این کیف پول که به سبب توکن سوزی تهیه شده است. آی دی است که هیچ فردی به آن دسترسی ندارد. و تنها به سبب خروج پول از گرش مالی به عنوان ابزار توکن سوزی استفاده میشود.

هم اکنون بزرگ ترین والت در دسترس به اندازه 100.000.000 میلیون SHIB موجودی دارد. این کیف پول کمتر از یک هفته است که در دسترس توسعه دهندگان به سبب انجام فرایند توکن سوزی قرار گرفت.

همان طور که توییت حساب کاربری شیبا برن گزارش میکند. در مدت 24 ساعت گذشته 5.6 میلیون توکن در 6 فقره واریز پول به آید دی غیر قابل دسترس ارسال شد.

به گزارش شیبا برن تا کنون کل مبلغ سوزانده شده از توکن شیبا اینو به اندازه 1 کوادریلیون ، به میزان 410,300,521,864,319 SHIB بوده است.

طبق گزارش هایی که از منبع خبری یوتودی منتشر شد. مجموعه NOWPayments که یک سیستم فعال در بخش توسعه درگاه غیر حضانتی پرداخت های مالی است عنوان کرد که تلاش میکند تا در پلتفرم خود قابلیت توکن سوزی شیبا به دست معامله گران و سرمایه گذاران را فراهم آورد.

آینده دارایی های کریپتوکارنسی از دید کریستوفر وکیو


کریستوفر وکیو از کارشناسان ارشد ارز های دیجیتال فعال در شرکت دیلیفکس است. او در خصوص رشد توکن شیبا در سال میلادی جدید دیگاه مثبتی ندارد.

وی بر این باور است که شیبا و دوج کوین به عنوان دو رقیب در حوزه مالی کریپتوکارنسی شانس رشد در سال جدید را ندارند. او در خصوص سایر ارز های دیجیتال من جمله بیت کوین هم این نظر را دارد.

او در مورد دوج کوین گفت:

پیش بینی میکنم دوج کوین و شیبا اینو در سال میلادی جدید روند صعوی را تجربه نمیکنند.

این دارایی احتمالا با توییت ها و اظهار نظر های مکرر ایلان ماسک در حد جزئی نوسان خواهند کرد. اما به پیشرفت و صعود تصاعدی خوش بین نیستم.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


از نوسانات مکرر تا قانون گذاری ها/رشد ارز های دیجیتال در 2022 چگونه خواهدبود
خرید و فروش زمین های متاورسی در ایران با قیمت 500 میلیون تومان
“سرزمین امید” اولین گام شرکت بایدو چینی در متاورس

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx