اخباراخبار آلت کوین ها

پیش بینی قیمت ترا در 5 سال آینده در نرخ 500 دلار

یکی از کاربران میلیونر در فضای مالی کریپتوکارنسی با نام اتینه ونتکروس (Etienne vantKruys) با هویت هلندی چند وقتی است. که در این فضای مالی توسط نشریه نیویورک تایمز معروف شده است. این کارشناس عقیده دارد که ترا Terra (LUNA) آینده روشنی پیش رو دارد. به گفته این کارشناس ترا پتانسیل رشد بالایی دارد. و این دارایی در 5 سال آینده در نرخ 500 دلار معامله میشود.

او در این خصوص گفت:

من عقیده دارم که ترا در  سال پیش رو به نرخ 500 دلار دست پیدا میکند. من بر اساس این عقیده بر روی این دارایی سرمایه گذاری میکنم.

نوشته های مشابه

ترا از سال میلادی قبلا یعنی سال 2021 رشدی باور نکردنی یعنی به اندازه 17500 درصد را در تاریخچه عملکرد خود ثبت کرد. با این که این دارایی در مدت زمان مذکور چالش های فراوانی را سپری کرد. و همین موضوع باعث افت ارزش آن تا نصف حالت گذشته اش شد. در تاریخ 31 ام ژانویه این دارایی به اندازه 43.44 درصد نزول را در نمودار های تغییر روند خود نمایش داد.

با این که ترا هم چنان افت خود را جبران نکرده و در ارزش 43.74 در بستر صرافی های ارائه دهنده خدمات مالی دیجیتال در نرخ 58 دلار در گردش است.

در ادامه

اما این میلیونر با مشاهده این قسم از افت و خیز ها ناامید نمیشود. و ادعا میکند که هم اکنون برای تشکیل زندگی اش مجبور است که دارایی های خود را به فروش برساند. اما مابقی پول خود را به طور قطع بر روی ترا مجددا سرمایه گذاری میکند.

vantKruys خرید دارایی را از زمانی که ارزش آن چیزی کمتر از 1 دلار بود آغاز کرد. این سرمایه گذار به اندازه 25 هزار دلار از دارایی های خود را برای خرید ترا در نظر گرفت.

و همین شروع به موقع سرمایه گذاری او باعث شد تا مبلغ بالایی از سود را از این بازار سرمایه به دست آورد. در گام اول بیت کوین به عنوان نخستین دارایی دیجیتال بسیاری از سرمایه گذاران را به سود هی زیاد رساند.

بعد از آن آلت کوین ها توانستند همین رویه را در پیش بگیرند. و بسیاری از سرمایه گذاران را به سود مناسب برسانند. سال قبل، Glauber Contessoto، طرفداران دوج کوین هم پس از کسب ثروت با این میم کوین، سوژه خبری بسیاری از رسانه ها شد.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


بورس اوراق بهادار آمریکا تصمیمات جدیدی برای بازار ارز های دیجیتال گرفت(در تب جدید مرورگر باز می شود )
راه اندازی 160 پروژه شبکه ترا در ابتدای سال میلادی جدید(در تب جدید مرورگر باز می شود )
کاهش مصرف برق بیت کوین در ماه گذشته/ تاثیر نوسانات قیمت بر مصرف برق(در تب جدید مرورگر باز می شود )
بیت کوین 13 ساله میشود/13 سال از ورود ارز های دیجیتال به فضای مالی میگذرد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ماینر Miner | معرفی کامل دستگاه های استخراج یا ماینر(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx