اخباراخبار آلت کوین هااخبار جهان

تخفیف 50% هات داگ برای عاشقان دوج کوین/Willy-Yums و هات داگ دوج کوینی

بر اساس گزارش های جدید مجموعه فست فود “Willy-Yums” تصمیم گرفت. که هر مشتری که از این به بعد هزینه سفارش خود را با دوج کوین بپردازد. به اندازه 50 درصد تخفیف روی سفارش خود دریافت کند.

مجموعه Willy-Yums که یک فست فودی ویژه هات داگ است. در  فلوریدا واقع شده است. و از امروز به بعد درگاه پرداخت با دارایی دوج کوین را در سیتم پرداخت خود افزوده است. این تخفیف از ماه فوریه سال میلادی جدید برای کاربران لحاظ شد. تا آنان به دوج گوین و پرداخت از این روش گرایش بیشتری پیدا کنند.

نوشته های مشابه

راب ویلیامز (Rob Williams) مدیر این رستوران این گونه عنوان کرد:

 مدت ها بود که دارایی های دیجیتال به بستر مالی معرفی شده بودند. اما فرصتی پیش نیامده بود که آنها را بررسی کنم.به همین دلیل اطلاعات ذهنی در این بخش نداشتم.

اما چندی بعد در یک اپلیکیشن محبوب و کاربردی Robinhood من با این دارایی آشنا شدم . و الان یکی از شیفتگان و طرفداران پرو پا قرص دوج کوین ام. 

او در ادامه صحبت های خود گفت که دوج کوین در زمانی که من با پلتفرم آن آشنا شدم در نزخ 0.002 دلار معامله میشد. این دارایی با پلتفرم جالبی که دارد. هم اکنون در نرخ 0.73 دلار با رشدی به اندازه 36400 درصدی بهترین عملکرد را از خود نشان داده است. و من را به عنوان یک سرمایه گذار هر روز شیفته خود میکند.

Willy-Yums این رستوران ویژه هات داگ من قبل از این نیز دوج کوین را در سیستم پرداخت خود پذیرفت. مشتریان این رستوران با اسکن کد QR کد به راحتی میتوانستند وجه سفارش خود را از طریق دوج کوین حساب کنند.

در ادامه این تصمیم کاربران زیادی تمایل به پرداخت حساب خود با استفاده از دوج کوین از خود نشان ندادند. و در طول یک ماه تنها تعداد انگشت شماری از این روش پرداخت استقبال میکردند. اکنون راب ویلیامز با شروع تخفیفات 50 درصدی در رستوران خود پیش بینی میکند که استقبال از این دارایی و این روش پرداخت در رستوران خود مضاعف شود.

لازم به ذکر است که مجموعه هات داگ ویلیامز یکی از رستوران های پر طرفدار و تامین کننده هات داگ به صورت طیف وسیع در سراسر ایالت متحده است.

با یان که دوج کوین به تازگی روندی منفی به خود گرفت. اما مخاطبان زیادی تمایل دارند از این دارایی در سیستم پرداخت خود استفاده کنند.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


تخفیف GBTC چالشی منحصر به فرد برای مقیاس Grayscale و سرمایه گذاران است.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
شیبا چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟/بررسی شباهت و تفاوت دوج کوین و شیبا اینو(در تب جدید مرورگر باز می شود )
همه چیز در مورد دوج کوین+بررسی عملکرد و رشد مالی Dogecoin(در تب جدید مرورگر باز می شود )
چرا حجم تراکنش های دوج کوین تا 90% افت کرده است؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ایلان ماسک : دوج کوین در آینده نزدیک ارتقا پیدا میکند/نسخه جدید دوج کوین(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx