اخباراخبار جهان

طی پنج ساعت گذشته ۱۰۰ میلیون ریپل (XRP) جابجا شد

Whale Alert به عنوان یک گروه ردیاب دارایی های دیجیتال خبر هایی جدید از انتقال حجم ارزشی بالای 121 میلیون واحد از دارایی ریپل را گزارش کرد. این مجموعه با شناسایی این تراکنش عنوان کرد. که این حجم از انتقال دارایی تنها در مدت زمان 5 ساعت گذشته رخ داد.

این در حالی است که هم اکنون ریپل به عنوان دارایی رده هشتم جدول سرمایه گذاری کریپتوکارنسی در روز های گذشته و نوسانات اخیر به اندازه 15.5% رشد دارایی را تجربه کرده است.

نوشته های مشابه

هم اکنون ریپل با نرخ ۰/۷۷۳۹ دلار در اختیار کاربران در گردش است. این دارایی محبوب رشد چشمگیری را به نسبت دارایی هایی نظیر بیت کوین که در صدر جدول سرمایه گذاری جلب توجه میکند داشت.

و از آنها پیشی رفت. در جریانم نوسانات اخیر پیش بینی میشود. که احتمالا سایر مخاطبان برای پیوستن به ریپل آماده شوند. هم اکنون ریپل از هفته گذشته تاکنون به اندزه 30 درصد رشد کرده است.

جابجایی 121 میلیون واحد ریپل


حال که به تازگی خبر هایی از رشد دارایی ریپل به وش میرسد. دیتا آنالیزور ها اطلاعاتی از جابحایی این دارایی از حساب ها به واسطه صرافی های ارز دیجیتال را گزارش میکنند. تا کنون قریب به 90 میلیون دلار از این دارایی در سه تراکنش متوالی با ارزش های 80 میلیون دلار، 20 میلیون دلار و 21 میلیون دلار گزارش شد.

فاصله های زمانی تراکنش های 80 و 20 میلیون دلاری تنها به اندازه 2 ساعت است. که در میان یک صرافی مطرح به نام Bithumb  واقع در کرده جنوبی و یک آدرس والت دیجیتال به ثبت رسید.

5 ساعت بعد هم گزارش جدید از سومین تراکنش ریپل در میان همین صرافی با پلتفرم BitGo  بود. که در اختیار تحلیل گران و مفسران این بازار مالی قرار رفت.

BitGo  یک پلتفرم فعال در زمینه دارایی های دیجیتال است. که هم اکنون در اختیار صندوق سرمایه گذاری فعال در حوزه مالی ارز های دیجیتال با نام گلکسی دیجیتال Galaxy Digital است. قرار دارد. این صندوق در سال گذشته شرکت BitGo را خریداری کرد. هم اکنون BitGo  در کنار گلکسی دیجیتال Galaxy Digital مشغول انجام فعالیت های سرمایه گذاری در بخش رمز ارز ها است.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


Galaxy Digital برای به دست آوردن متولی رمزگذار و ارائه دهنده خدمات BitGo(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ریپل با توسعه پلتفرم خود NFT را با کارمزد صفر ارائه کرد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ارز دیجیتال ریپل Ripple | معرفی کامل و کاربردهای آن(در تب جدید مرورگر باز می شود )
سیستم بانکی دو برابر بیشتر از بیت کوین انرژی مصرف می کند.(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx