اخباراخبار آلت کوین ها

NFT های پلتفرم تانگو با موضوع ولنتاین به بازار توکن های غیر مثلی می آیند

تانگو(Tango)، یک پلتفرم B2C است که فایل های ویدئویی به جامعه فعال تولید محتوی ارائه میدهد. این پلتفرم برای مناسبت ولنتاین یک تخفیف ویژه در بستر خود راه اندازه آن را با کارت های دیزاین شده در شمایل ولنتاین ارائه کرد.

تا با این روش حراج ویژه تانگو تبدیل در مسیر روز عشق قرار بگیرد. تا کاربران از این مسیر بتوانند کارت های خود را در بازار NFT خریداری کنند. این حراج به ایده ولنتاین در پلتفرم تانگو از تاریخ 10 فوریه شروع شد. و در روز ولنتاین در تاریخ 14 فوریه به پایان رسید.

نوشته های مشابه

در خصوص برگزاری این جشنواره عشق، مدیر عامل تانگو به نام اوری راز(Uri Raz) گفت که این حراج میتواند یک روز فوق العاده را برای کاربران ایجاد کند. تا با بهره مندی از فرصت حراج در دسترسشان عاشقانه از ویدئو های این پلتفرم که با نام “Livers” فعال اند استفاده کنند.

او در این خصوص توضیح داد:

کارت ولنتاین در پلتفرم تانگو یکی از ابزار هایی است. که کاربران را در این روز سرگرم میکند. و یک ایده است که میتواند تانگو را از میان سایر رقبا به شکل متمایزی جدا کند.

به علاوه یک فرص ایده آل برای تولید کنندگان محتوی است تا از فایل های مورد نیاز خود بهره مند شوند.

و از هم مهم تر به فرصتی درخشان برای کسب سود در آینده خواهد بود.

تانگو تلاش کرد به ایده ولنتاین نمایی جدید به NFT های خود بدهد. این پلتفرم خود را بستری برای همه کاربران میداند و قاطعانه میگوید که هر فردی میتواند در این بخش به کسب درآمد برسد. تانگو با تراکنش های خرد در پلتفرم از تولید کنندگان محتوی حمایت لازم را انجام میدهد.

کاربران خرد میتوانند با خرید سکه و استفاده ازاین سکه ها برای خرید هدیه استفاده کنند.به این شکل که سکه های خریداری شده به کاربران این امکان را میدهد. تا برای مخاطب خود Liver های منتخب خود را ارسال کنند. این کار میتواند به نوبه خود نوعی بازخرید پول نقد به شمار آید.

علاوه بر این NFT ها فرصتی برای کاربران ایجاد کرده تا از طریق این کارت ها کسب سود کنند. تانگو در کناز مزایای فوق الذکر امکانات جالب دیگری نیز طراحی کرده است.

هر فردی که در این پلتفمر کارت استیمر خود را خریداری میکند کارت های ویژه ای از تانگو دربافت میکند. که این امکان را دارد تا در زمان پخش ویدئویی آن را به Liver هدیه دهند. که با اضافه شدن طرفداران به این بستر شخص با آلارمی خاص مطلع میشود.

این کارت ها همگی قابل فروش اند. و کابران میتوانند کارت های خود را برای فروش ارائه دهن. این کار هم به کاربر و هم به خالق آن سود رسانی میکند.

مطالب بیشتر:


نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx