اخباراخبار جهان

مزایای دو پلتفرم تزوس و زی کش از دید ویتالیک بوترین بنیان گذار اتریوم

بنیان گذار اتریوم  در صحبت های خود با گروه مطبوعاتی پادکست bankless از دو دارایی تزوس و زی کش سخن به میان آورد. او از این دو دارایی به عنوان دو ارز با پلتفرمی سالم یاد کرد. در این پادکست به دیگر دارایی ها که خارج از پلتفرم اتریوم فعال هستند اشاره کرد. وی در این خصوص گفت:

من شخصا به دو پلتفرم تزوس و زی کش علاقه دارم. و فکر میکنم که در پلتفرم این دو دارایی اتفاقات جالب و سرگرم کننده ای رقم میخورد.

از سمت توسعه دهندگان زی کش خبر هایی مبنی بر تغییر پلتفرم به گوش میرسد. زی کش به تازگی راه اندازی الگوریتم اثبات سهام را در بستر خود در نظر دارد.

در ادامه

ویتالیک بوترین در ادامه صحبت های خود در خصوص عملکرد دو دارایی تزوس و زی کش به پلتفرم سالم و کاربردی آنها اشاره کرد. بوترین با بررسی پلتفرم کاری این دو دارایی گفت که عملکرد آنها در توسعه و بهبود شبکه مالی کریپتوکارنسی کارا و مناسب است.

این دو پلتفرم از دسته دارایی هایی هستند که کاربرد آنها در شبکه فراتر از در آمد زایی آنها است. وی با اشاره به شهردار نوادا هیلاری شیو و استفاده از اکوسیستم تزوس در آزمایشات بلاک چین توضیحات خود را تکمیل کرد.

ویتالیک بوترین صحبت های خود را با تاکید بر موضوع تمرکز زدایی ادامه داد. او تمرکز زدایی را از مهم ترین و اصلی ترین اهداف دنیای مالی کریپتوکارنسی میداند. از این رو به طور مشخص عنوان کرد:

تمرکز زدایی موضوعی است که در فضای مالی کریپتوکارنسی از هر چیزی مهم تر است.

این توسعه دهنده با پر رنگ کردن عملکرد تزوس و زی کش دیگر پلتفرم ها را زیر سوال برد. و گفت که بر خلاف عقیده سایر پلتفرم ها که به صورت شعاری بستر خود را بر مبنای تمرکز زدایی معرفی میکنند باید بگویم که اغلب این سخن ها شعار های تبلیغی به حساب می آیند. حقیقت امر این است که تعداد کمی از دارایی ها مبنای کاری آنها به طور حقیفی بر پایه تمرکز زدایی قرار داده  شده است.

در ادامه از آخرین گزارش یوتودی در خصوص مواضع ویتالیک بوترین پیدا است. که هم اکنون او از حمایت دارایی بیت کوین دست کشیده است. و بزرگ ترین فورک بیت کوین در نظر این توسعه دهنده با شکست روبه رو شد.

مطالب بیشتر:


چه کشور هایی دارنده خودپرداز ارز دیجیتال هستند؟/دستگاه خودپرداز بیت کوین
برای تلفیق ارز های دیجیتال با پول سنتی، وجود واسطه های متمرکز الزامی است
نهنگ سرمایه گذار بیت کوین مجددا با خرید بیت کوین بر روی این ارز متمرکز میشود
انتقاد تند از صرافی بایننس به وسیله تنظیم کنندگان مقررات اوراق بهادار کانادا
در 24 ساعت گذشته به اندازه 5.6 میلیون واحد توکن سوزی شیبا انجام شد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx